Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Hotel Vyhlídka - kdo nebyl na Vyhlídce, neviděl Náchod

Wellness Hotel Vyhlídka - kdo nebyl na Vyhlídce, neviděl Náchod

Lázně a wellness
Hotel Vyhlídka a Penzion Vyhlídka Náchod se nachází v nadmořské výšce 522 m a pyšní se překrásným rozhledem do širokého okolí nejen Kladského pomezí. Prvotřídní ubytování, kuchyň, sportovní a relaxační zázemí zdůrazňují pohostinnost a dávají vám velkou možnost výběru služeb a aktivit.
Nabízíme komfortní ubytování s překrásnou vyhlídkou na Náchod a jeho blízké okolí v novém nekuřáckém wellness hotelu nebo nadstandardním penzionu s možností stravování v hotelové restauraci a využitím veškerých sportovně – relaxačních a rehabilitačních služeb hotelu. Penzion i hotel se nachází ve společném, uzavřeném areálu s vlastním parkovištěm.

Hotel Vyhlídka Náchod disponuje 19 dvoulůžkovými pokoji, z toho 1 bezbariérovým a 2 apartmá, s možností přistýlek. Hotel má bohaté zkušenosti s pořádáním různých firemních akcí, seminářů, školení, prezentací, společenských večerů, pracovních obědů, slavnostních rautů, zahradní grilování, velkolepých svatebních hostin aj. Jsme kompletně vybaveni technickým vybavením pro kongresové služby. Hotel je obklopen romantickou přírodou se zahradním posezením u jezírka. Zábavu zde najdou i děti, nabízíme dětské hřiště, v restauraci dětský koutek.

Penzion Vyhlídka Náchod je vhodný pro strávení příjemné dovolené, ideální pro rodiny s dětmi. Příjemná slunná terasa s nádherným výhledem do okolí, s možností grilování, zcela jistě přispěje k nezapomenutelně stráveným dnům v tomto pohádkovém prostředí. K dispozici jsou tři útulné ložnice 4+4+2os.

Relaxaci si můžete dopřát v hotelovém wellness centru s pestrým výběrem relaxačních a rehabilitačních masáží, v bazénu se slanou vodou a protiproudem, ve finské nebo bio (parní) sauně se solnou a světelnou terapií.

Restaurace Hotelu Vyhlídka má kapacitu do 100 osob, dle uspořádání, slavnostní tabule do 70 osob.

V areálu Hotelu Vyhlídka Náchod vám je k dispozici také minigolf, pétanque, zahradní šachy, biliár, stolní fotbal, elektronické šipky či ruské kuželky.

 
 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019