!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Hotel Vyhlídka - kdo nebyl na Vyhlídce, neviděl Náchod
Wellness Hotel Vyhlídka - kdo nebyl na Vyhlídce, neviděl Náchod
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Wellness Hotel Vyhlídka - kdo nebyl na Vyhlídce, neviděl Náchod

Hotel Vyhlídka a Penzion Vyhlídka Náchod se nachází v nadmořské výšce 522 m a pyšní se překrásným rozhledem do širokého okolí nejen Kladského pomezí. Prvotřídní ubytování, kuchyň, sportovní a relaxační zázemí zdůrazňují pohostinnost a dávají vám velkou možnost výběru služeb a aktivit.
Nabízíme komfortní ubytování s překrásnou vyhlídkou na Náchod a jeho blízké okolí v novém nekuřáckém wellness hotelu nebo nadstandardním penzionu s možností stravování v hotelové restauraci a využitím veškerých sportovně – relaxačních a rehabilitačních služeb hotelu. Penzion i hotel se nachází ve společném, uzavřeném areálu s vlastním parkovištěm.

Hotel Vyhlídka Náchod disponuje 19 dvoulůžkovými pokoji, z toho 1 bezbariérovým a 2 apartmá, s možností přistýlek. Hotel má bohaté zkušenosti s pořádáním různých firemních akcí, seminářů, školení, prezentací, společenských večerů, pracovních obědů, slavnostních rautů, zahradní grilování, velkolepých svatebních hostin aj. Jsme kompletně vybaveni technickým vybavením pro kongresové služby. Hotel je obklopen romantickou přírodou se zahradním posezením u jezírka.
 
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar primátor v Náchodě

Pivovar primátor v Náchodě

Náchod, Královéhradecko
Icekram

Icekram

Náchod, Královéhradecko
Hotel Bonato v Náchodě

Hotel Bonato v Náchodě

Náchod, Královéhradecko