Úvod > Co chcete dělat? > Hotel U Zlatého Lva Havlíčkův Brod
Ubytování

Hotel U Zlatého Lva Havlíčkův Brod

Hotel U Zlatého Lva je situován v historickém centru města Havlíčkův Brod na Havlíčkově náměstí a nabízí deset útulných pokojů s výjmečnou atmosférou a stylový restaurant s výbornou kuchyní.
Hotel se nachází na severní straně náměstí. Dům se může chlubit dlouhou hostinskou tradicí, nejstarší známý městský hostinec U Zlatého lva je poprvé písemně doložen již roku 1559.

Každý pokoj v hotelu U Zlatého Lva dýchá vlastním osobitým stylem. Jedinečnou atmosféru pokojů dotváří grafiky Bohuslava Reynka a obrazy Jakuba Schikanedera. Pokoje jsou velmi prostorné a komfortně vybavené. Všechny pokoje mají obývací pokoj a sociální zařízení, dvoulůžkové pokoje mají navíc předsíňku. Samozřejmostí televizní přijímač se satelitním příjmem a telefon. K dispozici je vám také knihovnička s výběrem české a světové beletrie. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří také osobní počítač s neomezeným přístupem na internet.

Restaurace U Zlatého lva nabízí místo pro 50 hostů. Je vybavena rustikálním nábytkem, originálními svítidly. Dřevěný strop i akvarely brodského malíře A. Veselého s náměty ze starého Brodu dotváří příjemné prostředí pro chvíle oběda, večeře při svíčkách či posezení s přáteli nad šálkem dobré kávy. Jídelní lístek nabízí speciality i tradiční oblíbená jídla domácí i světové kuchyně. Bohatý výběr nápojů, zmrzlinových pohárů a dezertů. Každý všední den nabízíme v době oběda cenově zvýhodněné polední menu. V letním období je k dispozici posezení na zahrádce před hotelem.

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Ve Vile

Kavárna Ve Vile

Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Hotel Slunce Havlíčkův Brod

Hotel Slunce Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Kafe v parku

Kafe v parku

Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Hotel Brixen Havlíčkův Brod

Hotel Brixen Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina