Úvod > Co chcete dělat? > Hotel u Špejcharu
Ubytování

Hotel u Špejcharu

Hotel u Špejcharu nabízí kapacitu 65 lůžek, primárně dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmány s kapacitou 4 až 6 osob, vyhlídku z pokojů na louky s pasoucím se dobytkem. Pro rodiny s dětmi je zde možnost ubytování v apartmánech s přistýlkou nebo dětskou postýlkou.
Hotel u Špejcharu nabízí kapacitu 65 lůžek, primárně dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmány s kapacitou 4 až 6 osob, vyhlídku z pokojů na louky s pasoucím se dobytkem z našeho biochovu plemena Aberdeen Angus. Speciality z tohoto biochovu můžete ochutnat v naší hotelové restauraci kde vaříme nejenom česká ale i evropská jídla.

Pro rodiny s dětmi je zde možnost ubytování v apartmánech s přistýlkou nebo dětskou postýlkou. V areálu hotelu se nachází i velké dětské hřiště s možností odpočinku pro rodiče. Uspořádáme pro vás svatební hostinu či zajistíme úplný svatební servis v prostředí našeho sálu, který je vhodný pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí konferencí a kongresů až pro 200 osob.

Naše hlavní sezóna se odehrává od března do října, v těchto měsících je v provozu i naše nedaleké westernové městečko Golden River Ranch, kde nabízíme možnost projížděk na koni, prohlídky minizoo, country festivaly a stylové westernové grilování s živou hudbou. Pokud si potřebujete na chvilku oddechnout od ruchu města nebo se chcete zbavit stresu, nabízíme možnost se ubytovat ve srubu s výhledem na westernové městečko a malebnou krajinu.
 

Ubytování a restaurace v okolí

Nocležna na hradě Vildštejn

Nocležna na hradě Vildštejn

Skalná, Karlovarský kraj
Restaurace Hodovna

Restaurace Hodovna

Skalná, Karlovarský kraj
Kynšperský Pivovar v Kynšperku nad Ohří

Kynšperský Pivovar v Kynšperku nad Ohří

Kynšperk nad Ohří, Karlovarský kraj
Penzion U studánky Karlovy Vary

Penzion U studánky Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj