Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Spálov u soutoku Jizery s Kamenicí
Ubytování

Hotel Spálov u soutoku Jizery s Kamenicí

Hotel Spálov se nachází na krásném místě v Českém ráji, přímo na soutoku řek Kamenice a Jizery, tam, kde začíná Riegrova stezka. Mimo ubytování je zde restaurace a infocentrum s bistrem.
Hotel Spálov je místem, kde se setkávají výletníci různých zájmů. Někteří míří pěšky do oblíbených turistických míst, jiní sem přijeli na kole nebo na koloběžce. Najdete zde i vodáky, kteří sem přijeli za zážitky na kánoích nebo na raftech. K večeru se atmosféra tohoto místa zcela mění a vy si tu krásu všude kolem můžete užívat sami.

Pokud máte rádi přírodu, chcete usínat za šumu řeky, lesa a probouzet se za zpěvu ptáků, budete nadšeni. Divoký večerní život však nikde v okolí nehledejte.
 
Přímo v hotelu je také restaurace, kde můžete ochutnat řadu českých či středomořských pokrmů a menší infocentrum s bistrem.
 

Příjemné ubytování

Hotel prošel náročnou kompletní rekonstrukcí a od června 2022 nabízí ubytování ve zcela nových apartmánech a ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita ubytovací části hotelu je 27 lůžek, k ubytování pro nenáročné slouží i přilehlá chatička s vlastní zahrádkou a ohništěm s kapacitou 7 osob. Celková kapacita pak činí až 34 lůžek.
 

Lodě a koloběžky

Přímo v hotelu si můžete zapůjčit koloběžky Kostka, rafty Colorado kánoe SambaJizeru můžete splouvat přímo ze Spálova až do Dolánek. Pro kratší výlet zvolte variantu ze Spálova do Železného Brodu. Tam lodě vrátíte, vyměníte za koloběžky a nich přijedete zpět do Spálova.

Provozovatel

Hotel Spálov

Spálov 27
513 01 Semily
Tel.:
+420 481 621 972
Email:
ubytovani@hotelsp...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.hotel...
GPS:
50,633859 15,301143
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Český ráj
Město:
Semily
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí