Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Ryzlink v Mikulově s vinným wellness
Hotel Ryzlink v Mikulově s vinným wellness
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Hotel Ryzlink v Mikulově s vinným wellness

Wine Wellness Hotel Ryzlink v Mikulově nabízí spojení skvělých přírodních vín s designovým apartmánovým ubytováním. Načerpat novou sílu můžete ve zdejším vinném wellness s vinnou biosaunou a vinnými lázněmi.
Hotel Ryzlink je vinařský, a proto vás víno bude provázet na každém kroku. Vínem vás tu budou hýčkat, o víně vás v případě zájmu budou vzdělávat. Pokoje jsou pojmenovány dle jednotlivých odrůd vinné révy. Při příjezdu do hotelu vás bude čekat welcome drink ze zdejších nejlepších vín a na pokoji pro vás bude připravena láhev vína vinařství Fučík.

Hotel vznikl citlivou rekonstrukcí starého statku, kdy architektonické studio Létající inženýři vhodně zakomponovalo staré původní trámy, cihly, půdovky a jiné materiály do moderního stylu tohoto hotelu. Krásné dvoulůžkové pokoje vybavené moderním nábytkem v pastelových barvách evokujících barvy vína či květů typických pro Mikulovsko. Prostorné dvojpokojové apartmány vybavené masivním dřevěným nábytkem ze starých trámů ručně vyráběným na míru uměleckým řezbářem. Apartmán nabízí pohodlné ubytování až čtyř osob. K dispozici jsou dále podkrovní apartmány a pokoje nebo královský apartmán s terasou.
 

Vinné wellness

Přijeďte načerpat síly a zharmonizovat tělo i mysl do zdejšího wellness centra. Vyberte si mezi finskou saunou nebo vinnou biosaunou, seznamte se s omlazujícími účinky vinných hroznů a mořské soli v privátních vinných lázních nebo si vychutnejte relax ve vířivce pod hvězdami s výhledem na Svatý kopeček.

Jedinečná kombinace antioxidačních vlastností hroznových slupek, jadérek a vinných kvasnic zdejších vinohradů, vybraných éterických olejů a soli z Mrtvého moře tvoří z vinných lázní hotelu Ryzlink jedinečné místo pro harmonii, uvolnění od napětí a stresu a pro dobití ztracené energie. Dopřejte si privátní vinné lázně s vám blízkým člověkem nebo dětmi v naprostém soukromí a klidu v úžasných dřevěných kádích vyrobených bednařstvím Fryzelka. Vinné lázně jsou skutečně vinné, nepoužívají se tu žádné vinné esence či aromata, ale skutečné hrozny, z kterých vzniká i místní víno.

A jaké koupele jsou k dispozici?
  • relaxační vinná lázeň
  • detoxikační vinná lázeň
  • regenerační vinná lázeň
  • rodinná relaxační vinná lázeň
 

Restaurace Ryzlink

Výborná grilovaná masa v marinádách, křupavé saláty a a sezónní speciality. K vínu doporučujeme zdejší „moravské“ tapas, které si buď vyrábí kuchaři sami nebo jim je dodávají místní dodavatelé. Dále musíte ochutnat domácí paštiky, škvarkové pomazánky, vinnou klobásu stvořenou ze zdejšího Rulandského šedého, masové charcuterie od řezníka Hakaly a dobroty z grillu.

Provozovatel

Hotel Ryzlink

Zlámalova 1809/2
692 01 Mikulov
Tel.:
+420 770 135 094
Email:
recepce@hotelryzl...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.hotel...
WWW:
https://www.hotel...
GPS:
48,801939 16,645556
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
Svatý Kopeček v Mikulově

Svatý Kopeček v Mikulově

Mikulov, Jihomoravský kraj
Bowling v Mikulově

Bowling v Mikulově

Mikulov, Jihomoravský kraj
Wine Tours Moravia

Wine Tours Moravia

Mikulov, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Prostě Sklep

Prostě Sklep

Mikulov, Jihomoravský kraj
Eat Art Gallery

Eat Art Gallery

Mikulov, Jihomoravský kraj
Vinařský program v Mikulově

Vinařský program v Mikulově

Mikulov, Jihomoravský kraj