Úvod > Co chcete dělat? > Hotel & Restaurant Tacl v Holešově
Ubytování

Hotel & Restaurant Tacl v Holešově

Stylový Hotel Tacl je koncipován velmi moderně, přesto s klasickým designem a nabízí vysoký standard ubytování za přijatelné ceny. Svou komplexností, designem a historií je hotel a restaurant Tacl jedinečný objekt v Holešově.
V hotelu najdete ubytování v celkem 10 pokojích s 22-mi lůžky. Hotel disponuje pěti standardními pokoji, jedním bezbariérovým pokojem, dvěma dvoupokojovými apartmány (manažerským a rodinným) a dvěma exkluzivními pokoji vybavenými indickým nábytkem.

Jemný nádech orientu potom nesou i místnosti recepce, internetové knihovny a konferenční místnost. Samozřejmostí je výtah pro hotelové hosty a klimatizované pokoje.

Design celé budovy, jakož i jednotlivých provozů spoluvytvářel oceňovaný architekt Jan Vlček, známý zejména svými filmovými designy, např. ve filmu Lidice, či v seriálu Okresní přebor.

Historie hostinské a hotelierské činnosti v tomto domě sahá minimálně do roku 1936, kdy byla vystavena Koncese hostinská pro tento objekt. Jako první z celého komplexu byl koncem roku 2008 znovu obnoven provoz Restaurantu, který svým stylovým a příjemným interiérem navozuje atmosféru anglického pubu. Přitom je dostatečně variabilní a reprezentativní i pro uspořádání nejrůznějších oslav, svateb či jiných hostin. Restaurant mimo stálou nabídku kvalitní české kuchyně nabízí i mezinárodní speciality.

Zobrazit více

Provozovatel

Hotel & Restaurant Tacl

Palackého 518
769 01 Holešov
Tel.:
+420 775 630 268
Email:
info@hoteltacl.cz
Email:
info@taclrestaura...
WWW:
www.hoteltacl.cz
WWW:
www.taclrestauran...
GPS:
49,330476 17,576029
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Kroměřížsko
Město:
Holešov
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Tacl restaurant Holešov

Tacl restaurant Holešov

Holešov, Zlínský kraj
Restaurace U Černé Kaple Holešov

Restaurace U Černé Kaple Holešov

Holešov, Zlínský kraj
Restaurace V Podzámčí v Holešově

Restaurace V Podzámčí v Holešově

Holešov, Zlínský kraj
Penzion Hana v Holešově

Penzion Hana v Holešově

Holešov, Zlínský kraj