Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Passage v centru Brna
Ubytování

Hotel Passage v centru Brna

Znovuzrozená brněnská legenda. Náš hotel se vrátil nejen ke svému původnímu názvu, ale působivý velkoměstský palác z roku 1928 od architekta Bohuslava Fuchse jsme navíc kompletně zrekonstruovali a zmodernizovali. Z hotelu Slovan, jak se jmenoval po znárodnění, se znovu stal hotel Passage.
V samém centru Brna na vás čeká boutique hotel s designovými pokoji, prvotřídní restaurací a rozsáhlým kongresovým centrem. A také s unikátními uměleckými instalacemi předních tvůrců, které vás uchvátí už na fasádě, a které vás budou provázet i uvnitř.

Připraveno je pro vás 103 luxusně vybavených a prostorných pokojů nejvyšší kvality. Ať už si vyberete pokoj pro dva nebo některé z našich exkluzivních apartmá, čeká vás ikonický design, výjimečný komfort a okouzlující atmosféra. Magická kombinace dřeva, skla a přírodní odstínů dodává každému pokoji neopakovatelný půvab

Probuďte se do nového dne dokonale odpočatí – postarají se o to široké matrace z nejlepších materiálů. Všechny pokoje jsou navíc vybaveny špičkovou Smart TV, vysokorychlostním WiFi připojením, podlahovým topením v koupelnách, jedinečnou přírodní kosmetikou a také individuálně ovládanou klimatizací, se kterou si nastavíte teplotu přesně tak, jak vám to vyhovuje. Pokud hledáte místo, kde si užijete dech beroucí přítomnost i nadčasovou krásu, vítejte u nás.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Coffee bar Mymika v Brně

Coffee bar Mymika v Brně

Brno, Jižní Morava
Cohiba Club Conti v Brně

Cohiba Club Conti v Brně

Brno, Jižní Morava
Pelíšek – kočičí kavárna

Pelíšek – kočičí kavárna

Brno, Jižní Morava