Úvod > Co chcete dělat? > Luxury Spa Hotel Olympic Palace Karlovy Vary
Luxury Spa Hotel Olympic Palace Karlovy Vary
"> "> "> DBL DELUXE Pro delší lázeňské pobyty doporučujeme pokoje kategorie DBL DELUXE nebo Suite. "> SPA CENTER HERA Inspirovali jsme se řeckou filozofií kalokagathia o souladu duše a těla, antickými lázněmi a koupelemi spojující jednoduchost s účelností a postavili jsme pro Vás zcela novou budovu, vybavili nejmodernějšími přístroji a příznačně ji pojmenovali lázeňské centrum Hera. Tým profesionálních odborníků pro Vás vybere z více než 100 procedur ty nejvhodnější a sestaví osobní léčebný plán. A centrum Hera nabízí mnohem víc... "> Beauty Aphrodité Profesionální kosmetické a kadeřnické služby salónu Aphrodité Beauty jsou pouze třešinkou na dortu Vašeho pobytu v Luxury Spa Hotelu OLYMPIC PALACE. "> Solná jeskyně Apollo Wellness překypující barvami je ostrovem relaxace, nabízí plavecký bazén, vířivku, 3 sauny a unikátní solnou jeskyni. "> Sauny Apollo Wellness překypující barvami je ostrovem relaxace, nabízí plavecký bazén, vířivku, 3 sauny a unikátní solnou jeskyni. "> Hotelový bazén Bazén s atrakcemi, podvodní masáže, whirpool... "> Suite Olympic Mimořádný pokoj v OLYMPIC PALACE - celkem 92 sqm, 3 místnosti, 2 koupelny ... "> Propojené pokoje DBL a Suite Interiér všech pokojů a apartmánů je poctou secesnímu stylu a rodinné pohodě života ve Francii, doplněné o moderní eleganci. Dekorace v barevné harmonii, sametově hebké látky, pozornost ke každému detailu a moderní technologie, to vše navozuje pocit luxusu a pohodlí pro nezapomenutelné chvíle v Luxury Spa Hotelu OLYMPIC PALACE. "> Lobby Bar Sebastian Posaďte se do kožených křesel lobby baru Sebastian a vychutnejte si uvolněnou atmosféru s krbem, než se vydáte na procházku městem. "> Restaurace Amadeus Velkolepý prostor zalitý světlem přicházejícím z proskleného zastřešení, to je restaurace Amadeus. Správné místo pro Vaše nikdy nekončící pokušení ochutnávat. Symfonie, kterou pro Vás diriguje náš šéfkuchař. "> Recepce a hala Vstupní hala je dokonalým propojením minulosti a budoucnosti hotelu. Onyxové panely a patinovaný masivní nábytek stejně jako puristický prosklený výtah k Vám promlouvají již při prvních krocích v našem hotelu.
Přidat foto
Lázně a wellness

Luxury Spa Hotel Olympic Palace Karlovy Vary

V srdci nejvýznamnějšího lázeňského města v ČR se tyčí luxusní lázeňský a wellness hotel, který rozhodně musíte navštívit! Máte-li rádi kompaktní hotely s individuálním přístupem, jedinečnou rodinnou atmosférou a prvotřídní úrovní lázeňských i hotelových služeb budete jistě spokojeni.
V hotelu zažijete teprve ty pravé lázně! Léčivá minerální voda, přivedená přímo do budovy, a především tým prvotřídních odborníků vytváří základ pro lázeňskou péči nejvyšší úrovně. Moderní balneologické centrum Hera, které je rozprostřeno na více než 800 m2, je pýchou hotelu a nabízí velmi komfortní prostředí k využití léčivých účinků karlovarské minerální vody. Nesmíme však zapomenout ani na wellness centrum Apollo, které nabízí bazén s několika atrakcemi, vířivku a tři různé sauny. Součástí hotelu je samozřejmě i solná jeskyně a bazén.
I pro nejmenší se v hotelu najde ta správná procedura, doporučujeme lázeňský balíček s jahodovou koupelí, kterou děti přímo zbožňují!

A to není vše! Výběrem toho správného pokoje to teprve všechno začíná! Protože i pro vás máme připravené možnosti, jak si svůj pobyt správně vychutnat. Pokoje jsou komfortně vybavené a stejně jako všechny ostatní prostory hotelu jsou plně klimatizované! Většina pokojů má balkon či menší terasu, tedy stačí ujít jen pár kroků a můžete nasávat čerstvý vzduch z Karlových Varů přímo ze svého hotelového pokoje! Výhled můžete zvolit jak na Slavkovský les či na centrum města.

Hotelová restaurace Amadeus je nově zrekonstruovaná do secesního směru, která vás zavede do doby, kdy si lidé užívali života ve velkém stylu. A to můžete zažít právě i Vy! Restaurace Amadeus je správným místem pro ochutnání specialit ze symfonie, kterou pro vás diriguje náš skvělý šéfkuchař. A to není vše! Velkolepý prostor vás zaujme svým zalitým světlem, které prochází přes prosklené zastřešení. K jídlu si můžete vybrat takřka cokoliv, protože hotelové stravování probíhá formou švédského stolu.

Neváhejte a navštivte naše webové stránky, kde se o nás můžete dozvědět mnohem víc a rovnou si zarezervovat pobyt dle svých představ!

Provozovatel

Hotel Olympic Palace

čp. 618/41 Zámecký Vrch
360 01 Karlovy Vary
Tel.:
+420 357 073 777
Email:
reception@olympic...
WWW:
www.olympic-palac...
GPS:
50,224768 12,880587
 
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Rubin Luxury Apartments v Karlových Varech

Rubin Luxury Apartments v Karlových Varech

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Hotel Romance v Karlových Varech

Hotel Romance v Karlových Varech

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary

Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj