!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Olympic Palace Karlovy Vary
Hotel Olympic Palace Karlovy Vary
"> "> "> DBL DELUXE Pro delší lázeňské pobyty doporučujeme pokoje kategorie DBL DELUXE nebo Suite. "> SPA CENTER HERA Inspirovali jsme se řeckou filozofií kalokagathia o souladu duše a těla, antickými lázněmi a koupelemi spojující jednoduchost s účelností a postavili jsme pro Vás zcela novou budovu, vybavili nejmodernějšími přístroji a příznačně ji pojmenovali lázeňské centrum Hera. Tým profesionálních odborníků pro Vás vybere z více než 100 procedur ty nejvhodnější a sestaví osobní léčebný plán. A centrum Hera nabízí mnohem víc... "> Beauty Aphrodité Profesionální kosmetické a kadeřnické služby salónu Aphrodité Beauty jsou pouze třešinkou na dortu Vašeho pobytu v Luxury Spa Hotelu OLYMPIC PALACE. "> Solná jeskyně Apollo Wellness překypující barvami je ostrovem relaxace, nabízí plavecký bazén, vířivku, 3 sauny a unikátní solnou jeskyni. "> Sauny Apollo Wellness překypující barvami je ostrovem relaxace, nabízí plavecký bazén, vířivku, 3 sauny a unikátní solnou jeskyni. "> Hotelový bazén Bazén s atrakcemi, podvodní masáže, whirpool... "> Suite Olympic Mimořádný pokoj v OLYMPIC PALACE - celkem 92 sqm, 3 místnosti, 2 koupelny ... "> Propojené pokoje DBL a Suite Interiér všech pokojů a apartmánů je poctou secesnímu stylu a rodinné pohodě života ve Francii, doplněné o moderní eleganci. Dekorace v barevné harmonii, sametově hebké látky, pozornost ke každému detailu a moderní technologie, to vše navozuje pocit luxusu a pohodlí pro nezapomenutelné chvíle v Luxury Spa Hotelu OLYMPIC PALACE. "> Lobby Bar Sebastian Posaďte se do kožených křesel lobby baru Sebastian a vychutnejte si uvolněnou atmosféru s krbem, než se vydáte na procházku městem. "> Restaurace Amadeus Velkolepý prostor zalitý světlem přicházejícím z proskleného zastřešení, to je restaurace Amadeus. Správné místo pro Vaše nikdy nekončící pokušení ochutnávat. Symfonie, kterou pro Vás diriguje náš šéfkuchař. "> Recepce a hala Vstupní hala je dokonalým propojením minulosti a budoucnosti hotelu. Onyxové panely a patinovaný masivní nábytek stejně jako puristický prosklený výtah k Vám promlouvají již při prvních krocích v našem hotelu.
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Hotel Olympic Palace Karlovy Vary

Spa & wellness hotel s jedinečnou rodinnou atmosférou a luxusní úrovní lázeňských i hotelových služeb má za sebou více než stoletou historii. Hotel leží na ulici Zámecký vrch pojmenované podle hrádku, který jako první stavení v nově založené obci založil v roce 1348 císař Karel IV.
Pro hosty je k dispozici celkem 58 plně klimatizovaných vkusně zařízených pokojů.

Moderní balneologické centrum Hera je pýchou hotelu. Specialisté hostům sestavují léčebný plán z komplexní nabídky stovky procedur. Využívají léčivých účinků karlovarské minerální vody přímo v budově. Wellness centrum Apollo nabízí bazén s několika atrakcemi, vířivku a tři různé sauny.

Hostům je k dispozici více než 100 nejrůznějších lázeňských a léčebných procedur. Pro děti jsou připraveny speciální procedury, například lázeňský balíček s jahodovou koupelí, oblíbené jsou solné jeskyně a samozřejmě bazén.

Hotelová restaurace Amadeus vás zavede do dob, kdy si lidé užívali života ve velkém stylu. Hotelové stravování probíhá formou švédského stolu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Rubin Luxury Apartments v Karlových Varech

Rubin Luxury Apartments v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel Romance v Karlových Varech

Hotel Romance v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary

Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Gourmet restaurant hotelu Promenáda Karlovy Vary

Gourmet restaurant hotelu Promenáda Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně