!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Le Palais Prague na Vinohradech
Ubytování

Hotel Le Palais Prague na Vinohradech

Mezi nejelegantnější pražské boutique hotely patří pětihvězdičkový Le Palais Hotel Prague na Praze 2 – Vinohradech, postavený v roce 1897. Hotel nabízí luxusní ubytování v celkem 72 prostorných pokojích a apartmá různých kategorií.
Hotel Le Palais leží v klidné čtvrti Vinohrady, jen 15 minut chůze od Národního muzea a Václavského náměstí. Památkově chráněná budova s originálními freskami malíře Luďka Maroda, byla původně postavena jako soukromá rezidence a v roce 1897 byla kompletně zrestaurována ve stylu Belle Epoque. V roce 2002 se stala luxusním 5hvězdičkovým hotelem se 72 pokoji a apartmány.

Všech 60 velkolepě řešených pokojů a 12 luxusních apartmánů (dva z toho s vlastním krbem) je zařízeno nejmodernějším vybavením, mramorovými koupelnami či vysokorychlostním připojením k internetu. Příjemným doplňkem v ceně ubytování je minibar, čajový a kávový servis.

Wellness centrum hotelu Le Palais nabízí kompletní fitness a wellness služby v moderním prostředí. K dispozici je zde osobní trenér, který vám pomůže se sestavením tréninkového plánu. Využít zde můžete whirlpool, saunu, aroma sprchy a objednat si lze i nejrůznější masáže (horkými lávovými kameny, exotickou či aroma).

Skutečné kulinářské zážitky s příchutí Francie si odnesete z luxusní restaurace Le Papillon. V letním období zde využijte terasu s jedinečným výhledem na Nuselské údolí, v zimě se zahřejte u krbu v elegantní knihovně, které dominuje tmavé dřevo, tlusté koberce, těžké závěsy a zlaté detaily.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Le Palais Prague

U Zvonařky 65/1
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 234 634 111
Email:
info@palaishotel.cz
WWW:
www.palaishotel.cz
GPS:
50,069792 14,434513
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 2
 

Časová náročnost

12,0 hodin