Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Hotel Le Palais Prague na Vinohradech
Ubytování

Hotel Le Palais Prague na Vinohradech

Mezi nejelegantnější pražské boutique hotely patří pětihvězdičkový Le Palais Hotel Prague na Praze 2 – Vinohradech, postavený v roce 1897. Hotel nabízí luxusní ubytování v celkem 72 prostorných pokojích a apartmá různých kategorií.
Hotel Le Palais leží v klidné čtvrti Vinohrady, jen 15 minut chůze od Národního muzea a Václavského náměstí. Památkově chráněná budova s originálními freskami malíře Luďka Maroda, byla původně postavena jako soukromá rezidence a v roce 1897 byla kompletně zrestaurována ve stylu Belle Epoque. V roce 2002 se stala luxusním 5hvězdičkovým hotelem se 72 pokoji a apartmány.

Všech 60 velkolepě řešených pokojů a 12 luxusních apartmánů (dva z toho s vlastním krbem) je zařízeno nejmodernějším vybavením, mramorovými koupelnami či vysokorychlostním připojením k internetu. Příjemným doplňkem v ceně ubytování je minibar, čajový a kávový servis.

Wellness centrum hotelu Le Palais nabízí kompletní fitness a wellness služby v moderním prostředí. K dispozici je zde osobní trenér, který vám pomůže se sestavením tréninkového plánu. Využít zde můžete whirlpool, saunu, aroma sprchy a objednat si lze i nejrůznější masáže (horkými lávovými kameny, exotickou či aroma).

Skutečné kulinářské zážitky s příchutí Francie si odnesete z luxusní restaurace Le Papillon. V letním období zde využijte terasu s jedinečným výhledem na Nuselské údolí, v zimě se zahřejte u krbu v elegantní knihovně, které dominuje tmavé dřevo, tlusté koberce, těžké závěsy a zlaté detaily.

Provozovatel

Hotel Le Palais Prague

U Zvonařky 65/1
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 234 634 111
Email:
info@palaishotel.cz
WWW:
www.palaishotel.cz
GPS:
50,069792 14,434513
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
Tipy na výlet:
Praha 2 a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Retreat Trstěnice – Tělokrajina

Budeme pracovat jak uvnitř ve velkém sále, tak venku v krajině. Týden nabízí osobní retreat v setkání se svým kreativním potenciálem, sebepéčí a spoustou inspirace. Součástí prožitku je také top ayurvédská veganská strava, s láskou a uměním vařená Světlanou Synákovou z Good Karma.
Praha, Praha

Emoce a inteligence – on-line

On-line přednáška.
Praha 2, Praha

Putování Prahou 2 – Betlémy

Venkovní hra Putování Prahou 2, trasa Betlémy, vám představí betlémy s jesličkami vystavené v kostelích Prahy 2. Vydejte se na zábavnou i poznávací procházku, užijte si vánoční atmosféru od 25. prosince až do Hromnic a sbírejte body za správné odpovědi.
Praha 2, Praha

Praha Žije Hudbou – festival pouličního umění

Ulice, náměstí, parky, vnitrobloky a další místa letní Prahy budou patřit nejen muzikantům nejrůznějších žánrů, ale i divadelníkům, artistům či slamerům.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Úniková hra Profesorova pracovna

Úniková hra je interaktivní, logická a dobrodružná týmová hra, která se odehrává v reálném čase a v reálném prostoru. Cílem hry je uniknout z místnosti.
Praha 2, Praha

Zážitková střelnice v Praze

Prožijte den jako americký ranger, olympijský střelec nebo mizera z westernu. Nezáleží na tom jestli vlastníte zbrojní průkaz nebo chcete zlepšit vaše střelecké dovednosti.
Praha, Praha

Kurzy plstění vlny na Černém mostě v Praze

Kurzy plstění vlny od A do Z, ve skupinách či individuálně. Seznam kurzů se neustále rozšiřuje. Kurz plstění můžete také darovat vašim blízkým ve formě dárkové poukázky.
Praha 2, Praha

Bohyně 390 km v hodině

Sochu pojmenovanou Bohyně 390 km v hodině vytvořil výtvarník Jana Boháč. Od roku 2010 stojí u magistrály na Karlově na konci Nuselského mostu.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Château Šafaříkova

Château Šafaříkova je vinotéka specializující se jen na francouzské víno, a sýry.
Praha 2, Praha

Rychlé občerstvení Pork Chaps Deli

Unikátní rychlé občerstvení – kvalitní nakládané maso, sendviče a polévky. To vše najdete na Vinohradech v Lublaňské ulici. Špičkové suroviny a originální receptury dělají z místních sandwičů mimořádný chuťový zážitek.
Praha 2, Praha

Royal Court Hotel Praha

Pohodlný hotel Royal Court se nachází v samém centru Nového města. Nejbližší stanice metra je hotelu vzdálena zhruba 5 minut chůze, a procházka na Václavské náměstí zabere kolem 15 minut.
Praha 2, Praha

Wood&Steak restaurant

Nová restaurace uprostřed pražských Vinohrad, ze které do širokého okolí voní dřevěné uhlí a české vyzrálé hovězí maso.
Praha 2, Praha