Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Harmonie v Zastávce u Brna
Ubytování

Hotel Harmonie v Zastávce u Brna

Tříhvězdičkový hotel Harmonie v Zastávce u Brna nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásném prostředí. Mimo ubytování se můžete dobře najíst ve zdejší restauraci anebo si dopřát wellness procedury.

Moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, televizí, lednicí, trezorem, s internetovou přípojkou WiFi a telefonem na každém pokoji, poskytne všem hostům jako druhý domov na cestách. Pro ubytování slouží 4 apartmány, 20 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 1 bezbariérový pokoj. (kapacita hotelu je 62 lůžek). V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

V hotelu se nachází mnoho aktivit, které napomáhají vaše tělo a duši udržet v bezvadné kondici. Rádi vám zde zajistí masáže, ať už klasické, lymfatické nebo relaxační horkými lávovými kameny. V areálu hotelu Harmonie najdete také dvě sauny - klasicou a infrasaunu. Další aktivitou, kterou je možné v hotelu Harmonie absolvovat je využití turbosolaria Lumina.

Klimatizovaná restaurace nabízí možnost celodenního stravování. Připraví vám zde minutky, hotová jídla i kulinářské speciality. Kapacita restaurace je 90 osob.
 

Provozovatel

Elvospol, s.r.o.

Cukrovarská 1230
664 84 Zastávka
Tel.:
+420 546 429 374
Email:
info@harmonie-cen...
WWW:
www.harmonie-cent...
GPS:
49,187405 16,365889
 
 

Vstupné

Cena: 950 Kč

Poznámka:

Cena za 2lůžkový pokoj/1 osoba/noc. Cena zahrnuje snídani.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování Camp Alpa

Ubytování Camp Alpa

Ostrovačice, Jihomoravský kraj
Pivovar Padochov

Pivovar Padochov

Oslavany, Jihomoravský kraj