Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Beltine Forest
Ubytování

Hotel Beltine Forest

Malebný hotel Beltine Forest je přímo uprostřed divoké beskydské přírody. Zcela obklopující příroda vám poskytne uklidňující útočiště. Můžete si vybrat, zda bude váš pobyt relaxačního a odpočinkového rázu či jej strávíte aktivně pěší turistikou nebo horskou cyklistikou.
Útulný wellness hotel sídlící uprostřed krásné beskydské přírody. Při pohledu z oken pokojů vidíte majestátně se tyčící vrcholek Lysé hory. Nedaleko hotelu protéká řeka Ostravice. Do pár minut se můžete procházet po hrázi vodní nádrže Šance. V zimních měsících naopak do několika okamžiků můžete sjíždět sjezdovky přilehlých skiareálů. Beltine Forest hotel je zasazen mezi dva vrcholky okolních hor – Smrk a Lysou horu. Už víte, na který vrcholek si uděláte horský výšlap? 

Ubytování
Beltine Forest hotel je složen ze 36 vybavených hotelových pokojů a 10 zahradních apartmánů
. Každý ze 36 pokojů má svůj specifický design. Aby se symbolizovalo úzké propojení s přírodou, je v každém z pokojů nakreslený jedinečný strom. Tím se stává ubytování v Beskydech zcela jedinečným. Beltine hotel je doslova navázán na přírodu. Proto na ni nemohlo být opomenuto ani při stylizování pokojů. 

Každý z hotelových pokojů je plně vybaven a disponuje sociálním zařízením. Mezi vybavením najdete televizi, minibar, trezor, telefon, wifi síť. Dále pohodlné župany, ručníky, pantofle či přírodní kosmetiku Pure Herbs. Hotelové pokoje jsou rozmístěny do tří podlaží. Z některých se naskýtá úchvatný výhled na Lysou horu. 

Zahradní apartmány jsou vystavěny v hravém a atraktivním designu. Také disponují veškerým výše uvedeným vybavením, abyste se při pobytu mohli soustředit pouze na relaxaci a odpočinek. 

Zamilované páry si mohou objednat pobyt v Garden Apartment Honeymoon. V soukromí tohoto luxusního dvoupatrového apartmánu se budete s vaší partnerkou či partnerem cítít jako v sedmém nebi. Obzvláště, když budete moci společně relaxovat ve vířivce.

Gastronomie
Pro dokonalost vašich chvil máme připravenou i stylovou kolibu či restauraci. Zde si můžete vychutnat vícechodové menu, které posléze zapijete míchaným nápojem z našeho lounge baru. Při popíjení koktejlu nebo při romantické večeři uvidíte na majestátně se tyčící vrcholek Lysé hory.

Wellness
Náš wellness hotel v Beskydech je přímo stvořen k tomu, abyste tu zapomněli na starosti všedních dní. Zde doopravdy vypnete a najdete oázu klidu, kde na žádný stres nebude prostor. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotného wellness, působivě využívající hru barev a světel, ale také nádherný výhled na Lysou horu, který si vychutnáte během odpočinku na lehátkách. Vybrat si můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií.

Je čistě na vašem výběru, zdali skočíte do vnitřního vyhřívaného bazénu, odpočinete si v parní či finské sauně nebo tepidariu. Dále je vám k dispozici hydromasážní vana s terapií nebo venkovní vyhřívaný bazén. 

Aktivity v okolí
V Beskydech je neustále co prozkoumávat. Úchvatná příroda, kde si každý přijde na své. Jste připraveni přijmout výzvu a vyšlápnout na vrcholek Lysé hory nebo Smrku? Doporučujeme Vám navštívit také Čertův Mlýn, Kněhyňskou jeskyni nebo okouzlující Pustevny, na které se můžete vydat lanovkou. Milovníci piva by neměli zapomenout ani na Radhošť, kde podle pověsti sídlí slovanský bůh Radegast.

Nadšenci golfu ocení blízký vyhlášený resort na Čeladné, na kterém si zahrál jeden z nejlepších světových golfistů Jimenéz. Hřiště je sportovní výzvou pro všechny hráče. Těšit se můžete na dlouhé, úzké hrací plochy uprostřed zalesněných svahů. Připravte se na řadu vodních a pískových překážek, skotské bunkry a zajímavý výškový profil. Navštívit také můžete i 18-ti jamkový mistrovský golfový resort Ostravice, který se nachází poblíž našeho hotelu.

I na kole se můžete vydat za zážitky. Beskydy se pyšní hustou sítí značených cyklostezek. Na své si přijdou rekreační cyklisti, rodiny s dětmi a dokonce i adrenalinoví nadšenci. Vyjet můžete přímo od dveří našeho hotelu nebo se na zvolené místo dopravit cyklobusy. Pokud nemáte vlastní kola a přece jen byste se chtěli projet, v půjčovně našeho hotelu vám je rádi zapůjčíme.
 

Provozovatel

Beltine Forest hotel

Ostravice 0386
739 14 Ostravice
Tel.:
+420 604 211 845
Email:
recepce@foresthot...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.beltinehotel.cz
GPS:
49,529326 18,377234
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
1.10.
Slet Lysařů – turistický pochod

Slet Lysařů – turistický pochod

Ostravice, Moravskoslezský kraj
12.6.
12.2.
Pojď sem, dítě, uč se moudrým býti

Pojď sem, dítě, uč se moudrým býti

Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj
1.10.
Barevný podzim

Barevný podzim

Hukvaldy, Moravskoslezský kraj
15.10.
Pohádkové Hukvaldy

Pohádkové Hukvaldy

Hukvaldy, Moravskoslezský kraj
Dřevěný kostelík sv. Bedřicha

Dřevěný kostelík sv. Bedřicha

Ostravice, Moravskoslezský kraj
Hotel Odra Ostravice

Hotel Odra Ostravice

Ostravice, Moravskoslezský kraj
Segway X2 – vyjížďky v srdci Beskyd

Segway X2 – vyjížďky v srdci Beskyd

Ostravice, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Beskydský pivovárek v Ostravici

Beskydský pivovárek v Ostravici

Ostravice, Moravskoslezský kraj
Bistro Cattaleya

Bistro Cattaleya

Čeladná, Moravskoslezský kraj
Hotel Cattaleya

Hotel Cattaleya

Čeladná, Moravskoslezský kraj
PePe bakery & coffee

PePe bakery & coffee

Ostravice, Moravskoslezský kraj