Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Hotel Beltine Forest
Hotel v létě
Ubytování

Hotel Beltine Forest

Malebný hotel Beltine Forest je přímo uprostřed divoké beskydské přírody. Zcela obklopující příroda vám poskytne uklidňující útočiště. Můžete si vybrat, zda bude váš pobyt relaxačního a odpočinkového rázu či jej strávíte aktivně pěší turistikou nebo horskou cyklistikou.
Útulný wellness hotel sídlící uprostřed krásné beskydské přírody. Při pohledu z oken pokojů vidíte majestátně se tyčící vrcholek Lysé hory. Nedaleko hotelu protéká řeka Ostravice. Do pár minut se můžete procházet po hrázi vodní nádrže Šance. V zimních měsících naopak do několika okamžiků můžete sjíždět sjezdovky přilehlých skiareálů. Beltine Forest hotel je zasazen mezi dva vrcholky okolních hor – Smrk a Lysou horu. Už víte, na který vrcholek si uděláte horský výšlap? 

Ubytování
Beltine Forest hotel je složen ze 36 vybavených hotelových pokojů a 10 zahradních apartmánů
. Každý ze 36 pokojů má svůj specifický design. Aby se symbolizovalo úzké propojení s přírodou, je v každém z pokojů nakreslený jedinečný strom. Tím se stává ubytování v Beskydech zcela jedinečným. Beltine hotel je doslova navázán na přírodu. Proto na ni nemohlo být opomenuto ani při stylizování pokojů. 

Každý z hotelových pokojů je plně vybaven a disponuje sociálním zařízením. Mezi vybavením najdete televizi, minibar, trezor, telefon, wifi síť. Dále pohodlné župany, ručníky, pantofle či přírodní kosmetiku Pure Herbs. Hotelové pokoje jsou rozmístěny do tří podlaží. Z některých se naskýtá úchvatný výhled na Lysou horu. 

Zahradní apartmány jsou vystavěny v hravém a atraktivním designu. Také disponují veškerým výše uvedeným vybavením, abyste se při pobytu mohli soustředit pouze na relaxaci a odpočinek. 

Zamilované páry si mohou objednat pobyt v Garden Apartment Honeymoon. V soukromí tohoto luxusního dvoupatrového apartmánu se budete s vaší partnerkou či partnerem cítít jako v sedmém nebi. Obzvláště, když budete moci společně relaxovat ve vířivce.

Gastronomie
Pro dokonalost vašich chvil máme připravenou i stylovou kolibu či restauraci. Zde si můžete vychutnat vícechodové menu, které posléze zapijete míchaným nápojem z našeho lounge baru. Při popíjení koktejlu nebo při romantické večeři uvidíte na majestátně se tyčící vrcholek Lysé hory.

Wellness
Náš wellness hotel v Beskydech je přímo stvořen k tomu, abyste tu zapomněli na starosti všedních dní. Zde doopravdy vypnete a najdete oázu klidu, kde na žádný stres nebude prostor. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotného wellness, působivě využívající hru barev a světel, ale také nádherný výhled na Lysou horu, který si vychutnáte během odpočinku na lehátkách. Vybrat si můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií.

Je čistě na vašem výběru, zdali skočíte do vnitřního vyhřívaného bazénu, odpočinete si v parní či finské sauně nebo tepidariu. Dále je vám k dispozici hydromasážní vana s terapií nebo venkovní vyhřívaný bazén. 

Aktivity v okolí
V Beskydech je neustále co prozkoumávat. Úchvatná příroda, kde si každý přijde na své. Jste připraveni přijmout výzvu a vyšlápnout na vrcholek Lysé hory nebo Smrku? Doporučujeme Vám navštívit také Čertův Mlýn, Kněhyňskou jeskyni nebo okouzlující Pustevny, na které se můžete vydat lanovkou. Milovníci piva by neměli zapomenout ani na Radhošť, kde podle pověsti sídlí slovanský bůh Radegast.

Nadšenci golfu ocení blízký vyhlášený resort na Čeladné, na kterém si zahrál jeden z nejlepších světových golfistů Jimenéz. Hřiště je sportovní výzvou pro všechny hráče. Těšit se můžete na dlouhé, úzké hrací plochy uprostřed zalesněných svahů. Připravte se na řadu vodních a pískových překážek, skotské bunkry a zajímavý výškový profil. Navštívit také můžete i 18-ti jamkový mistrovský golfový resort Ostravice, který se nachází poblíž našeho hotelu.

I na kole se můžete vydat za zážitky. Beskydy se pyšní hustou sítí značených cyklostezek. Na své si přijdou rekreační cyklisti, rodiny s dětmi a dokonce i adrenalinoví nadšenci. Vyjet můžete přímo od dveří našeho hotelu nebo se na zvolené místo dopravit cyklobusy. Pokud nemáte vlastní kola a přece jen byste se chtěli projet, v půjčovně našeho hotelu vám je rádi zapůjčíme.
 

Provozovatel

Beltine Forest hotel

Ostravice 0386
739 14 Ostravice
Tel.:
+420 604 211 845
Email:
recepce@foresthot...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.beltinehotel.cz
GPS:
49,529326 18,377234
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Aktuality

Ladná Čeladná 2024

Pohodový festival stvořený pro rodiny s dětmi. 9. ročník nabídne ostřílené kapely české hudební scény, mladé a talentované interprety a také bohatý program pro děti. Další ročník Ladné Čeladné se uskuteční 2. a 3. srpna 2024.
Čeladná, Moravskoslezský kraj

Discopříběh

Přátele, první Discopříběh roku, v Národním domě je tady.
Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj

Běhej lesy Bílá 2024

Proběhneš se po hraničním hřebenu, kde se mrkneš na Lysou Horu, jižní masív Smrku a na druhé straně se ti představí v celé své kráse slovenská část Moravskoslezských Beskyd. Na obzoru můžeš dokonce vidět Malou Fatru či Roháče.
Bílá, Moravskoslezský kraj

Svět kostiček ve Frenštátě pod Radhoštěm

Výstava představuje diorama městečka s pohyblivou vlakovou soupravou, filmovou tematiku, sběratelské skvosty i dětský koutek.
Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj

Kontakt Fest 2024

V přírodním prostředí unikátního lesoparku Horečky na pomezí Frenštátu pod Radhoštěm a Trojanovic se uskuteční výjimečná kulturní a společenská událost, lifestylový festival Kontakt Fest.
Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj

Svá – výstava fashion fotografií – zrušeno

Tři inspirace pro moji první autorskou výstavu fotografií.
Trojanovice, Moravskoslezský kraj

Skibusy Beskydy 2023/24

V Beskydech v letošní zimní sezoně můžete opět využít skibusů, abyste se pohodlně dostali do hor. Skibusy zde jezdí až do března 2023.
Staré Hamry, Moravskoslezský kraj

Skibusy Beskydy 2023/24

V Beskydech v letošní zimní sezoně můžete opět využít skibusů, abyste se pohodlně dostali do hor. Skibusy zde jezdí až do března 2023.
Bílá, Moravskoslezský kraj

Zelená zaječí stezka – Po medvědích tlapkách

Tato nenápadná trasa stezek Po medvědích tlapkách nabízí zajímavé výhledy a klid a to přesto, že spojuje známá turistická centra Čeladnou a Ostravicí. Prochází podhůřím hory Smrk a kolem říčky Čeladenky. Zelená stezka vede téměř celá po asfaltovém povrchu, mimo něj pak po zpevněných cestách.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Hotel Odra Ostravice

Přijeďte na wellness pobyt do krásného prostředí Beskyd a odpočinout si od každodenních starostí, kde na vás v obci Ostravice čeká Hotel Odra s novým bazénem, saunou a rehabilitační linkou jako v lázních.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Segway X2 – vyjížďky v srdci Beskyd

Toužíte po nevšedním zážitku? Chcete poznat Beskydy jinak než pěšky nebo na kole? Vyzkoušejte terénní dvoukolky segwayX2!
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Ráj dřevěných soch Ostravice

Návštěvníci Beskyd mohou obdivovat v centru obce Ostravice desítky dřevěných soch od místního řezbáře Luďka Vančury. Nejen dětem se budou líbit věrně zpodobněná zvířata i různé pohádkové postavy. Galerii pod širým nebem v Biskupské zahradě řezbář nadále rozšiřuje.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Bývalá Arcibiskupská pila Ostravice

Pila vznikla v roce 1895, v roce 1910 byla přestavěna. V roce 2011 přestala sloužit ke zpracování dřeva a dnes je technickou památkou.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Kryté kluziště Ridera Ice Rink Ostravice

Ať sněží, prší či fouká vítr, návštěvníci Beskyd mají možnost si zabruslit na krytém kluzišti v Ostravici.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Naučná stezka Lysá hora – za zbojníkem Ondrášem i za poklady

Dozvíte se o těžkém životě na horách, o tom jak dříve vypadala krajina nebo o tom, co tu roste a žije a proč. Na stezku můžete vyjít z Malenovic nebo z Ostravice, obě větve se scházejí na rozcestí na Lukšinci a společně vedou na vrchol Lysé hory.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Bučací vodopád v Beskydech

Krásný beskydský vodopád leží na Bučacím potoce na severní straně hory Smrk, potok se vlévá zleva do Ostravice. Bučací potok protéká Ostravicí, která je nejbližším výchozím místem k vodopádu.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Beskydský pivovárek v Ostravici

V nevelké obci Ostravice od jara 2013 vaří vlastní pivo, a to v Beskydském pivovárku. Díky několikanásobnému chmelu je zdejší pivo hořčí než obvykle, zato však splňuje kritéria bavorského Zákona nejvyšší čistoty z roku 1516.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Hotel Cattaleya

Pronajměte si naši Villu jen pro své potřeby a uspořádejte svou akci v krásném a klidném prostředí, kde nebudete ničím rušeni.
Čeladná, Moravskoslezský kraj

Bistro Cattaleya

Cattaleya je nádherný resort v Čeladné s restaurací, která je prosklená a leží uprostřed lesa. Ale Cattaleya je také lesní bistro, kam můžete zajít utišit rychlý hlad.
Čeladná, Moravskoslezský kraj

PePe bakery & coffee

Petra Kopčáková a Peter Pavlis dohromady tvoří PePe a taky bakery & coffee. Jsou spolu 24 hodin denně a plody jejich lásky teď sklízejí všichni, kdo profrčí beskydskou Ostravicí, autem, busem, vlakem, lyžmo, běžmo, kolmo, pěšmo.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Hotel Sepetná

Díky skvělé poloze pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd a nádherným výhledům na další vrcholy je Sepetná oblíbená pro rekreaci už od roku 1910.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Automat farmy Gajďak v Čeladné – mléko, mléčné výrobky i zmrzlina

Načepovat si z automatu čerstvě nadojené mléko mají možnost obyvatelé a návštěvníci Čeladné na Frýdecko-Místecku. Přístroj visí na budově kravína firmy Gajďak, kam se mléko dostává přímo ze sběrné nádoby.
Čeladná, Moravskoslezský kraj

Golf & Ski Resort Ostravice

Mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem v obci Ostravice se nachází čtyřhvězdičkový Golf & Ski Resort Ostravice.
Ostravice, Moravskoslezský kraj

Art & Design Hotel Miura s restaurací – nová dimenze architektury

Architektonická lahůdka pochází z dílny LABOR13 a má znázorňovat kosmickou loď, kterou obývá rodinka Krychloidů od Davida Černého. V hotelu najdete také špičková díla světových i českých umělců, jako jsou mimo jiné Andy Warhol, Damien Hirst, Henry Moore, Tony Cragg či Petr Pastrňák.
Čeladná, Moravskoslezský kraj