!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Belcredi Brno
Ubytování

Hotel Belcredi Brno

Hotel Belcredi Brno je součástí zrekonstruovaného klasicistního zámku vybudovaného ve 20. letech 18. století a nachází se v krásném a klidném přírodním prostředí na okraji Brna v blízkosti Moravského Krasu a Drahanské vrchovina.
Hotel Belcredi Brno nabízí návštěvníkům 15 zrekonstruovaných a moderně zařízených pokojů včetně pokoje pro handicapované. Hostům je k dispozici bezplatné parkoviště, wi-fi připojení k internetu, hotelový snack bar a dětský koutek.

Pro pořádání svateb, rodinných oslav, firemních akcí, seminářů, výstav a reprezentativních společenských akcí jsou k dispozici velký sál (galerie), malý salonek a místnost s nezbytným technickým vybavením. V areálu zámku se dále nachází restaurace, rozlehlý zámecký park, obřadní síň, kaple, zámecká jízdárna, knihovna, kadeřnictví a masáže.

Pro firemní školení, semináře, obchodní jednání a prezentace v Brně nabízí Hotel Belcredi Brno prostory s kapacitou 50 osob. Součástí místnosti je technické vybavení pro prezentaci.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Belcredi Brno

Pohankova 8
628 00 Brno
Tel.:
+420 544 213 238
Tel.:
+420 544 213 187
Email:
recepce@hotelbelc...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotelbelcredi.cz
GPS:
49,209754 16,692483
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Vstupné

Cena: 1 300 Kč

Poznámka:Dvoulůžkový pokoj: 1300 Kč/noc; jednolůžkový pokoj 980 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Velká Klajdovka

Hotel Velká Klajdovka

Brno, Jižní Morava
Restaurace Hnízdo

Restaurace Hnízdo

Brno-Slatina, Jižní Morava
Take 5 Brno

Take 5 Brno

Brno, Jižní Morava