Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Amerika – hotel v klidném prostředí Velkého Meziříčí
Ubytování

Hotel Amerika – hotel v klidném prostředí Velkého Meziříčí

Hotel Amerika ve Velkém Meziříčí s rodinnou atmosférou uprostřed přírody nabízí nejen ubytování na Vysočině, ale především prostory pro firemní akce, školení, přednášky, večírky, rodinné oslavy a svatby.
Hotel je obklopen lesy a rybníky, což zajišťuje klid a pohodu a přitom je vzdálen jen 2 km od centra města. K dispozici je prostorná restaurace, 2 salónky, vinný sklípek, venkovní terasa nebo molo.

V ubytovacích prostorách hotelu jsou vám plně k dispozici dvou a třílůžkové vybavené pokoje a čtyřlůžkový rodinný dvoupokoj a dvě apartmá. Příslušenstvím každého pokoje je sprchový kout, WC a televize. Celková kapacita je 78 stálých lůžek s možností 18 přistýlek.

K dispozici je také restaurace s kapacitou až 140 osob a letní terasa pro 50 – 60 osob. Vaše chuťové buňky skvěle uspokojí široký výběr jídel a také nabídka teplých, studených i míchaných nápojů. Výtečná kuchyně nabízí speciality tradiční české a mezinárodní kuchyně. V bohaté nabídce nechybí ani bezmasá a zeleninová jídla, moučníky, poháry. Na objednávku lze připravit opékání či grilování v altánku u rybníka nebo na terase hotelu.

Pro menší společnost nebo příjemné posezení u vínka je připravena také stylová vinárnička s krbem. Pokud potřebujete zajistit školení, firemní akci nebo společenské setkání, máme pro vás nejen zajímavé a vhodné prostory, ale rádi vám pomůžeme i s jejich přípravou. Jsou zde k dispozici flipcharty, promítací plátno i data projektor.

Volný čas je možné si zpříjemnit posezením na terase hotelu, k dispozici je dětské hřiště i společenské hry. Vzhledem k tomu, že hotel má vlastní rybník a v něm vskutku pěkné kousky, je zde i možnost rekreačního rybolovu. Večer si můžete užít při posezení u ohniště. Přímo na hotelu je možnost vyjížděk nebo výukových lekcí na koních.

Zajistíme vám svatební hostinu i přípravu slavnostní tabule dle vašich představ. K nerušené oslavě lze využít prostory restaurace s tanečním parketem a barem nebo salonky pro 25 a 40 osob.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel U Bílého koníčka

Hotel U Bílého koníčka

Velké Meziříčí, Vysočina
Minipivovar Jelínkova vila

Minipivovar Jelínkova vila

Velké Meziříčí, Vysočina
Hotel Pod Zámkem

Hotel Pod Zámkem

Velké Meziříčí, Vysočina