!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Amerika – hotel v klidném prostředí Velkého Meziříčí
Ubytování

Hotel Amerika – hotel v klidném prostředí Velkého Meziříčí

Hotel Amerika ve Velkém Meziříčí s rodinnou atmosférou uprostřed přírody nabízí nejen ubytování na Vysočině, ale především prostory pro firemní akce, školení, přednášky, večírky, rodinné oslavy a svatby.
Hotel je obklopen lesy a rybníky, což zajišťuje klid a pohodu a přitom je vzdálen jen 2 km od centra města. K dispozici je prostorná restaurace, 2 salónky, vinný sklípek, venkovní terasa nebo molo.

V ubytovacích prostorách hotelu jsou vám plně k dispozici dvou a třílůžkové vybavené pokoje a čtyřlůžkový rodinný dvoupokoj a dvě apartmá. Příslušenstvím každého pokoje je sprchový kout, WC a televize. Celková kapacita je 78 stálých lůžek s možností 18 přistýlek.

K dispozici je také restaurace s kapacitou až 140 osob a letní terasa pro 50 – 60 osob. Vaše chuťové buňky skvěle uspokojí široký výběr jídel a také nabídka teplých, studených i míchaných nápojů. Výtečná kuchyně nabízí speciality tradiční české a mezinárodní kuchyně. V bohaté nabídce nechybí ani bezmasá a zeleninová jídla, moučníky, poháry. Na objednávku lze připravit opékání či grilování v altánku u rybníka nebo na terase hotelu.

Pro menší společnost nebo příjemné posezení u vínka je připravena také stylová vinárnička s krbem. Pokud potřebujete zajistit školení, firemní akci nebo společenské setkání, máme pro vás nejen zajímavé a vhodné prostory, ale rádi vám pomůžeme i s jejich přípravou. Jsou zde k dispozici flipcharty, promítací plátno i data projektor.

Volný čas je možné si zpříjemnit posezením na terase hotelu, k dispozici je dětské hřiště i společenské hry. Vzhledem k tomu, že hotel má vlastní rybník a v něm vskutku pěkné kousky, je zde i možnost rekreačního rybolovu. Večer si můžete užít při posezení u ohniště. Přímo na hotelu je možnost vyjížděk nebo výukových lekcí na koních.

Zajistíme vám svatební hostinu i přípravu slavnostní tabule dle vašich představ. K nerušené oslavě lze využít prostory restaurace s tanečním parketem a barem nebo salonky pro 25 a 40 osob.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Amerika

Samota 1099
594 01 Velké Meziříčí
Tel.:
+420 565 555 171
Tel.:
+420 776 068 747
Email:
recepce@hotel-ame...
WWW:
www.hotel-amerika.cz
GPS:
49,353549 15,981247
 
Region:
Vysočina
Oblast:
Vysočina
Město:
Velké Meziříčí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
20.1.
Housle

Housle

Třebíč, Vysočina
27.1.
Malina Brothers

Malina Brothers

Třebíč, Vysočina
22.1.
Sněhurka

Sněhurka

Třebíč, Vysočina
24.1.
Mistrovská lekce

Mistrovská lekce

Třebíč, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel U Bílého koníčka

Hotel U Bílého koníčka

Velké Meziříčí, Vysočina
Minipivovar Jelínkova vila

Minipivovar Jelínkova vila

Velké Meziříčí, Vysočina
Hotel Pod Zámkem

Hotel Pod Zámkem

Velké Meziříčí, Vysočina