Úvod > Co chcete dělat? > Horský hotel Lorkova vila na Čeladné v Beskydech
Ubytování

Horský hotel Lorkova vila na Čeladné v Beskydech

Horský hotel Lorkova vila na Čeladné je obklopen lesy a čistou přírodou. Nabízí ubytování v hotelu, apartmánových i horských domech. V hotelu je útulná restaurace. Pro hosty je pořádán večerní zábavní program, k dispozici je SPA komplex, kde jsou poskytovány různé relaxační a ozdravné procedury.

Hotel Lorkova vila

V hlavní hotelové budově se nachází 21 pokojů, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Příjemné barvy dřevěného nábytku spolu použitými textiliemi a propracovaným designem zanechávají harmonický dojem, ke kterému se hosté velmi rádi vrací. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou. 

V koupelně je hostům k dispozici hotelová kosmetika a vysoušeč vlasů. Naprosto standardním a samozřejmým vybavením je telefon, internetové připojení, televizor se satelitem a trezor pro zajištění bezpečí veškerých cenností.
 

Apartmánové domy

V těsné blízkosti hlavní hotelové budovy se nachází sedm krásných apartmánových domů. Apartmánové domy jsou příjemným kompromisem mezi klasickým hotelovým pokojem a horským domem. Díky své poloze poskytují velmi snadnou dostupnost veškerých hotelových služeb a rovněž také větší soukromí a klid. Součástí každého apartmánového domu je prostorná předsíň, dva pokoje zařízené vkusným a moderním dřevěným nábytkem doplněným o ladící textilie, jež dodávají prostoru příjemný pocit klidu a hlavně dotek přírody. Naprostou samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s moderním sprchovacím koutem. V koupelně mají hosté k dispozici hotelovou kosmetiku a vysoušeč vlasů.

V apartmánových domech můžete využít televizor se satelitem, internetové připojení, minibar, telefon a trezor. Veškerý použitý materiál v apartmánových domech je hypoalergenní. Apartmánové domy se pyšní prostornou terasou s moderním sedacím nábytkem, na kterém tak můžete prožít příjemné večerní či ranní chvilky v usínající či probouzející se horské přírodě.
 

Horské domy

Horský hotel Lorkova vila nabízí mimo hotelových pokojů a apartmánových domů také dva horské domy. Tyto horské domy jsou pojmenovány podle nejvyšších a nejznámějších hor Beskyd. Jedná se o Lysou horu a Smrk. Horské domy poskytují velmi pohodlné ubytování. Ať se chystáte na dovolenou s rodinou či s přáteli, horské domy vám umožní být pohromadě, ale zároveň poskytují i své soukromí.

Každý horský dům nabízí pět moderně zařízených dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový pokoj. Tyto pokoje jsou vybaveny stejným komfortním nábytkem a textiliemi jako apartmánové domy či hotelové pokoje tak, aby se hosté cítili u nás co nejpříjemněji. Každý pokoj v horských domech má vlastní sociální zařízení se sprchovacím koutem, hotelovou kosmetikou a rovněž vysoušeč vlasů. Pro co největší pohodlí je každý horský dům vybaven moderním televizorem se satelitem, telefonem, internetovým připojením a trezorem. Horské domy disponují vlastním parkovacím místem.

Provozovatel

Horský hotel Lorkova vila

Čeladná 809
739 12 Čeladná
Tel.:
+420 555 508 955
Email:
recepce@lorkovavi...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.lorkovavila.cz
GPS:
49,543761 18,336407
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
Lavička Václava Havla v Čeladné

Lavička Václava Havla v Čeladné

Čeladná, Moravskoslezský kraj
Výlety na kolech v Čeladenském údolí

Výlety na kolech v Čeladenském údolí

Čeladná, Moravskoslezský kraj
Hotel Prosper v Čeladné

Hotel Prosper v Čeladné

Čeladná, Moravskoslezský kraj
Zbytky středověkého hradu u Čeladné

Zbytky středověkého hradu u Čeladné

Čeladná, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Cattaleya

Hotel Cattaleya

Čeladná, Moravskoslezský kraj
Bistro Cattaleya

Bistro Cattaleya

Čeladná, Moravskoslezský kraj
Golf & Ski Resort Ostravice

Golf & Ski Resort Ostravice

Ostravice, Moravskoslezský kraj