Úvod > Co chcete dělat? > Holiday Park Mlázovy – venkovský zámeček plný aktivit
Zážitky

Holiday Park Mlázovy – venkovský zámeček plný aktivit

Holiday Park Mlázovy je místem pro pohodovou dovolenou, při které si užijete zábavu, načerpáte síly a oddychnete si od každodenního shonu.

K dispozici vám bude areál venkovského zámečku s velkým dvorem a anglickým parkem. Všude plno zeleně a dostatek prostoru i soukromí. Holiday park Mlázovy vám poskytne i pohodlné ubytování v kategorii ***. Rozhodně nemusíte mít obavy o to, jak tu čas využít. Přímo v areálu zámku jsou k dispozici obří ručně vyřezávané šachy a dáma, obří Člověče nezlob se, šipky, krytý kuželník v parku, ping-pong, hřiště  na míčové hry, dětské hřiště a přírodní koupací jezírko. Dále vám zapůjčíme volejbalový nebo fotbalový míč, volejbalovou síť, pálky na badminton, koule na petangue, dětské kuželky a vozítka segway.

Pokud vás nezláká zámecký park ke hrám či odpočinku, můžete se vydat na výlety do okolí Mlázov a na zajímavá místa Šumavy. V blízkém okolí máte další příležitosti k zábavě, přímo v Mlázovech najdete ranč s možností vyjížďek na koních, v Country restauraci se o víkendech konají taneční a hudební vystoupení. Ve dva kilometry vzdáleném Kolinci je nově opravené koupaliště a tenisové kurty.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Brusinka

Penzion Brusinka

Mochtín, Šumava
Velhartická chalupa

Velhartická chalupa

Velhartice, Šumava
Bramboromat ve Velharticích

Bramboromat ve Velharticích

Velhartice, Šumava