Úvod > Co chcete dělat? > Holiday Park Mlázovy - venkovský zámeček plný aktivit

Holiday Park Mlázovy - venkovský zámeček plný aktivit

Letní sporty
Holiday Park Mlázovy je místem pro pohodovou dovolenou, při které si užijete zábavu, načerpáte síly a oddychnete si od každodenního shonu. Dopřejte si radost ze společných her nebo jen relaxujte, zatímco si vaše děti samy hrají.

K dispozici vám bude areál venkovského zámečku s velkým dvorem a anglickým parkem. Všude plno zeleně a dostatek prostoru i soukromí. Holiday park Mlázovy vám poskytne i pohodlné ubytování v kategorii ***. Rozhodně nemusíte mít obavy o to, jak tu čas využít. Přímo v areálu zámku jsou k dispozici obří ručně vyřezávané šachy a dáma, obří Člověče nezlob se, šipky, krytý kuželník v parku, ping-pong, hřiště  na míčové hry, dětské hřiště a přírodní koupací jezírko. Dále vám zapůjčíme volejbalový nebo fotbalový míč, volejbalovou síť, pálky na badminton, koule na petangue, dětské kuželky a vozítka segway.

Pokud vás nezláká zámecký park ke hrám či odpočinku, můžete se vydat na výlety do okolí Mlázov a na zajímavá místa Šumavy. V blízkém okolí máte další příležitosti k zábavě, přímo v Mlázovech najdete ranč s možností vyjížďek na koních, v Country restauraci se o víkendech konají taneční a hudební vystoupení. Ve dva kilometry vzdáleném Kolinci je nově opravené koupaliště a tenisové kurty.

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019
29.10.
26.1.
Narodil se Kristus Pán

Narodil se Kristus Pán

Klatovy, Šumava
29.10.
26.1.
Když se cinkalo klíčema

Když se cinkalo klíčema

Klatovy, Šumava
29.10.
26.1.
Vánoční pohlednice

Vánoční pohlednice

Klatovy, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí

Velhartická chalupa

Velhartická chalupa

Velhartice, Šumava
Penzion Brusinka

Penzion Brusinka

Mochtín, Šumava
Hospůdka U Štěpána ve Vojeticích

Hospůdka U Štěpána ve Vojeticích

Petrovice u Sušice, Šumava