Úvod > Co chcete dělat? > Aria Hotel Prague
Aria Hotel Prague
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Životní styl

Aria Hotel Prague

Luxusní Aria Hotel Prague je jedinečný pětihvězdizdičkový hotel, který se nepodobá žádnému jinému hotelu na světě. Zve k výjimečným hudebním prožitkům v nádherném místě Malé Strany, architektonicky nejkrásnější části Prahy.
Jedinečný pražský Aria Hotel Prague je první pětihvězdičkový luxusní boutique hotel v Praze.

Jeho autory jsou architekt Rocco Magnoli a interiérový designér Lorenzo Carmellini z architektonické firmy SPATIUM, jež měla za úkol vytvořit architektonicky nejzajímavější hotel v Praze. Výsledkem byla proměna nenápadného komplexu budov ze šedého kamene na luxusní hudební nebe, které nenajdete nikde jinde na světě.
 
Každé ze čtyř pater hotelu je věnováno jinému hudebnímu žánru: Jazz, Opera, Klasická hudba a Moderní hudba. Každý z 52 pokojů a apartmá je věnován určitému hudebníkovi či skladateli, který byl výjimečný ve svém žánru. Celý hotel v hudebním duchu nabízí řadu unikátních možností: hudební salonek pro relaxaci, malou soukromou zábavní místnost “Music Box” pro 6 osob, hudební knihovnu se širokým výběrem DVD, CD, knih a videokazet, zimní zahradu s koncertním křídlem. Větší místnost pro projekce se 30 místy je vhodná pro soukromé oslavy či pro obchodní jednání.

Spíše moderně vybavený hotel si hosté chvállí hlavně kvůli výjimečně nápomocnému a milému personálu a interiérům. Ty jsou stylově moderně dekorované při zachování příjemné prostornosti. Návštěvníci Hotelu Aria mají v oblibě také živou klavírní hudbu v lobby, obzvlášť tóny slepého pianisty dokáží dojmout nejednoho hosta. Aria byla vyhlášena jako nejlepší hotel v Praze pro rok 2015 podle portálu Tripadvisor.

O modernosti Hotelu Aria napovídá také vybavení pokojů, ve kterém nechybí Ani Apple TV nebo iPad.

Aria Hotel Prague se nachází v pražské rezidenční čtvrti Malá Strana, rozpínající se mezi Vltavou a Pražským hradem, kde je obklopen barokními paláci, kostely a zahradami.
Zobrazit více

Provozovatel

Aria Hotel Prague

Tržiště 368/9
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 225 334 111
Email:
stay@aria.cz
WWW:
www.ariahotel.net
GPS:
50,087127 14,402646
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

24,0 hodin