Úvod > Co chcete dělat? > HistoryPark – tematický zábavní park pod Řípem
Představujete si chytrou zábavu trochu jinak? Přijeďte k nám!
"> Představujete si chytrou zábavu trochu jinak? Přijeďte k nám! "> Vlastní zkušenost... "> Krásné prostredí... "> Nové znalosti... "> Zaujetí pro vec... "> Nekonecné pokusy... "> Inteligentní zábava... "> Hledání "> Experimentování... "> Práce v terénu...
+ Přidat foto
Zážitky

HistoryPark – tematický zábavní park pod Řípem

Chcete si jako rodiče či prarodiče užít s dětmi společný čas v klidu, při objevování a poznávání, a přitom si tak trochu odpočinout?
Anebo se kochat výhledem na horu Říp a panorama Českého středohoří? Těžko najdete lepší místo. O zábavu pro děti se postará tým našich lektorů. Přesto je budete mít stále na očích a sledovat je při činnostech, do kterých se kdykoli můžete zapojit. Klidnou atmosféru zajišťuje velkorysý prostor, který je v HistoryParku k dispozici. Více než dva hektary přírody a přes 400 m2 vnitřního prostoru zajišťuje plynulý průběh našich programů, které probíhají po celý den a za každého počasí. Všechny programy jsou komentovány archeology a profesionálními lektory. Lektorovaný program po celý den a zapojit se můžete hned po příjezdu.

Celodenní vstupné do areálu bez průvodce stojí 75 Kč a rezervace není nutná. Využít můžete dětské hřiště i toalety, projít si areál i informační cedule nebo pozdravit ovečky. Stejně tak se můžete zastavit na krátké občerstvení během vaší procházky či vyjížďky podřipskou krajinou v našem bistru U mamuta. 


 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021
Pevnostní muzeum v Sazené

Pevnostní muzeum v Sazené

Sazená, Střední Čechy
Střelnice Vražkov

Střelnice Vražkov

Vražkov, Severozápadní Čechy
Rotunda sv. Jiří a sv. Vojtěcha na Řípu

Rotunda sv. Jiří a sv. Vojtěcha na Řípu

Mnetěš, Severozápadní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí