Úvod > Co chcete dělat? > Hammer Strength Fitness v Praze 9
Zážitky

Hammer Strength Fitness v Praze 9

Nebojte se přijít – náš vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. Naše moderní fitness tvoří unikátní posilovací stroje značky Hammer Strength a Life fitness, které využívají ergonomické výhody sbíhavých a rozbíhavých pohybů.
Máme bohaté zkušenosti se všemi typy postav, ženám předvedeme speciální program na redukci tělesného tuku, či můžou využít efektivního kruhového tréninku. V teplých měsících pořádáme venkovní tréninky. Hammer Strength outdoor training kombinuje prvky funkčního tréninku, crossfit a bootcamp. Cvičení v přilehlých parcích je příjemnou změnou ke klasickému cvičení v posilovně. Naši zkušení trenéři vás dle vašich možností donutí cvičit na maximum, zaútočit na své tukové rezervy a zvýšit svou kondici. Spolu s cardio stroji od LifeFitness tvoří základ kvality, kterou jsme navíc rozšířili o moderní posilovací prvky, jakými jsou například Kettlebells, TRX, Aeroslink, Sandbagy a lana.

Využít můžete:
  • funkční trénink
  • trénink pro ženy
  • venkovní trénink
  • solária
  • nabídku fitness výživy
 
Vyzkoušejte náš kondiční silovo-vytrvalostní trénink, který zlepší vaše výkony v ostatních sportech, ale i v běžném životě. Na ploše 100 metrů čtvereční pro vás máme připravenou hodinku plnou zajímavých cviků a pomůcek, které neustále měníme a doplňujeme. Jedná se o intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům, mužům i ženám. Toto velice efektivní posilování s důrazem na vytrvalost a dynamiku je díky kombinování aerobního a posilovacího tréninku ideální na formování postavy. Tempo si přizpůsobujete s ohledem na výkonnost každého z vás. Nechte se strhnout energií ostatních za hranice tvých možností a dosáhněte nečekaných výsledků. Být fit se totiž vyplatí! Program startujr každé pondělí a středu, první lekce od 18:00 – do 19:00, druhá lekce od 19:00 – do 20:00 hodin. Na fuknční trénink je nutná rezervace na telefonu či emailu, nebo nejlépe v událostech na facebooku.

Venkovní trénink: přes léto můžete využít kondiční venkovní trénink s prvky Bootcamp a Crossfit. Jedná se o intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům, mužům i ženám, věk ani fyzický stav nerozhoduje. Toto velice efektivní posilování s důrazem na vytrvalost a dynamiku je díky kombinování aerobního a posilovacího tréninku ideální na formování postavy. Běháme a cvičíme v krásném prostředí parku Podvinný Mlýn, na čerstvém vzduchu s trenérem a na doraz. Tempo přizpůsobujeme s ohledem na výkonnost každého z vás. Nech se strhnout energií ostatních za hranice tvých možností a dosáhni nečekaných výsledků. K dispozici je kompletní zázemí našeho fitness, trénink trvá hodinu, která vám uteče jak voda. Začínáme každé úterý a čtvrtek od 17:00 a 18:30 (tento termín se koná při účasti minimálně 4 osob). Při obzvláště nepříznivém počasí, se přesouváme na kruhový funkční trénink do fitness.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí