Úvod > Co chcete dělat? > Hračkářství Hamleys
Zážitky

Hračkářství Hamleys

Padesát tisíc hraček, kolotoč, obří skluzavka, dvě patra atrakcí, živé pohádkové postavy a svět plný fantazie. To je nikdy nekončící zábava pro celou rodinu v samém srdci Prahy!
Nejstarší hračkářství na světě Hamleys se otevřelo všem dětem ve Střední Evropě! Ráj hraček s prvky zábavního parku najdeš v nádherné historické budově Na Příkopě v centru Prahy. A věř, že na ploše šest tisíc metrů čtverečních nebudeš vědět, kam dřív!
Krásný ozvučený kolotoč, závodní dráha nebo obří skluzavka, která tě sveze z horního patra až do přízemí, to je jen zlomek toho, co v Hamleys na tebe čeká. Všechno si tu děti mohou osahat, vyzkoušet, a na celé hodiny se ponořit se do hry.

Kromě originálních plyšáků a dalších typických hraček z dílny slavného Wiliama Hamley tady najdeš i známé světové výrobce hraček, a nechybějí ani unikátní sběratelské série slavných designérů. Přijď se podívat, proč se hračkami od Hamleys pyšní anglická královská rodina, proč je sbírá tolik známých osobností, a proč se nikomu z Hamleys nechce domů!

Sekce pro kluky i holky skrývají kouzelná zákoutí s překvapením: technické stavebnice, roboty, panenky, kreativní hry, i nejnovější hi-tech produkty si každé dítě může vyzkoušet a osahat. Na každém kroku potkáš maskoty hračkářství, medvěda Hamley, medvědici Hattie , cínového panáčka, které tě nasměrují za tou nejlepší zábavou. S těmi nejmenšími dětmi se velice rádi fotografují a baví. Větší děti si samy najdou, co je zajímá: kluky asi jen tak neodtrhneš od závodní autodráhy nebo zkoušení dronů, dívky se na dlouho vytratí do kreativních koutků, kde si mohou vyrábět šperky. Luvley butik vtáhne mladé slečny do světa módy, vybírat můžou z kabelek, šperků nebo líčidel. Neboj se, když děti na chvíli neuvidíš, je to znamení, že jsou zabrané do hry, a ty si můžeš v klidu posedět u kávy nebo sám na vlastní kůži vyzkoušet tvému srdci blízkou hračku.

Provozovatel

Hamleys Praha

Na Příkopě 14
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 734 447 652
Email:
info@hamleys.cz
WWW:
www.hamleys.cz
GPS:
50,085387 14,425471
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

1,5 hodiny