Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Ha Balon: Vyhlídkové lety balonem
Zážitky

Ha Balon: Vyhlídkové lety balonem

Chcete zažít něco nového? Podívat se na svět s nadhledem, prožít chvíle plné vzrušení nebo netradičně obdarovat vaše blízké? Tak právě pro vás je let horkovzdušným balonem to pravé!
Vyhlídkový let balonem je skvělým dárkem a zážitkem pro všechny, kdo milují pohled na zem z ptačí perspektivy a dokonce i pro ty, kteří mají z výšek respekt – horkovzdušný balón se jim rád postará o malý adrenalinový zážitek. Zavřete oči a vžijte se do situace, kdy se necháte bezstarostně unášet po obloze. Že je to krásná představa? Tak neváhejte a nasedněte s naším zkušeným pilotem do horkovzdušného balonu.

Proletíte se nad překrásnou krajinou, která vám z neobvyklého pohledu odhalí zákoutí, o kterých jste ani nesnili. Pokud rádi fotíte, máte možnost získat snímky, které vám bude každý závidět.

Ha Balon je řádným provozovatelem vyhlídkových letů balónem. Nabízíme množství nejrůznějších typů letů, které zvládá organizovat po celé České republice (od hodinového letu pro jednoho či více osob, přes větší rodinné oslavy, zvláštní adrenalinové zážitky, až po větší reklamní akce a kotvené balóny). V oblasti balónového létání se tamnější posádka nepohybuje prvním rokem, tudíž to jsou zkušení profesionálové, kteří se rádi postarají o vaši bezpečnost při tomto nezapomenutelném zážitku.
 

Proč let právě s Ha Balonem?

  • Certifikované, pravidelně udržované a kontrolované balony, pojištění všech pasažérů
  • Let balonem zajišťují profesionální posádky
  • Startujeme na vámi zvoleném místě a po letu vás dovezeme zpět.
  • Máme jedny z nejnižších cen na trhu, ověřte si to!
  • Nabídka letenek je nejširší na českém trhu.
  • Létájí po celý rok, nejen v určitém ročním období, ovšem vždy za pěkného počasí, abyste z letu balonem měli nezapomenutelný zážitek.
  • Počasí vždy konzultují s meteorologickou stanicí, aby byla zaručena nejvyšší možná bezpečnost letu.
  • Mají velmi přátelský přístup a se zákazníky rádi spolupracujeme i nadále a rádi vyhoví jakémukoliv přání


Odkud se létá

Létá se po celé ČR, takže nemusíte mít obavu, že by se vám v Ha Balonu nepřizpůsobili. Pravidelně startují z Ostravy, Šumperku, Konopiště, Karlštějna, Lednicko-Valtického areálu, Českého Ráje, Brna, Olomouce, či dle individuálního přání zákazníků. Více info na jejich webu.

Provozovatel

HaBalon

Cihlářská 881
666 03 Tišnov
Tel.:
+420 608 800 009
Email:
info@habalon.cz
WWW:
www.habalon.cz
GPS:
49,335489 16,441427
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Tišnov
Tipy na výlet:
Tišnov a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Standardní vyhlídkový let od 4 190 Kč. Více info na webu provozovatele.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Papírový betlémářský svět

Spolek Art Periscope ve spolupráci s Muzeem města Tišnova zve na výstavu Papírový betlemářský svět.
Tišnov, Jihomoravský kraj

Talk show Postel hospoda kostel...

ZŠ Jungmannova a Společenské a kulturní centrum Kuřim Vás zvou na tradiční adventní – benefiční zastavení.
Kuřim, Jihomoravský kraj

Janek Ledecký & Band – vánoční koncert

Na konec roku 2022 jsme připravili vánoční koncert jednoho z nejznámějších českých zpěváků Janka Ledeckého.
Kuřim, Jihomoravský kraj

Milovat k smrti – příběh Édith Piaf

Živě doprovází: Blue Angel Memory Band Jiřího Toufara.
Kuřim, Jihomoravský kraj

Tišnovská šibenice

Stavba na svazích vrchu Klucanina v Tišnově byla objevena v roce 2014.
Tišnov, Jihomoravský kraj

Cesta hrdelního práva v Tišnově

Naučná stezka navazuje na nedávné objevení základů historické šibenice na vyvýšenině nad Tišnovem pod kopcem Klucanina. Cesta je vedena k místům, které se váží k historickým tradicím útrpného práva pro město a okolí, jako je radnice, stínadla, kaple sv. Anny a řada dalších.
Tišnov, Jihomoravský kraj

Rozhledna Klucanina v Tišnově

Rozhledna Tišnov, také známá jako rozhledna na Klucanině či Klucanina, je rozhledna na kopci Klucanina (410 m n. m.) v Tišnově. Zděná rozhledna stojí v nadmořské výšce 402 m. Její celková výška je 29 m a na nejvyšší, třetí, vyhlídkovou plošinu ve výšce 25 m vede 133 schodů.
Tišnov, Jihomoravský kraj

Naučná stezka pro nejmenší děti na Klucanině

Základem stezky je pět interaktivních tabulí, které přibližují dětem i jejich rodičům stromy, keře, savce, ptáky, hmyz a další krásy přírody, které se vyskytují přímo na Klucanině.
Tišnov, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Květnice v Tišnově

Malý, rodinný pivovar se sídlem na úpatí Vysočiny, v Předklášteří. Samotná výroba piva je umístěna v nedalekém Tišnově, v budově bývalých lázní. Pivovar v Předklášteří má velmi dlouhou tradici, neboť zde byl založen již ve středověku. Pivo zde přestali vařit v roce 1942.
Tišnov, Jihomoravský kraj

Pivovar Grado v Tišnově

Výroba piva probíhá tradičním způsobem s využitím moderních technologií. Pivo zn."Grádo" se zde vaří zásadně z tuzemských surovin a z vody čerpané z vlastního hlubinného vrtu hlubokého 50m.
Tišnov, Jihomoravský kraj

Pivovar Tišnov

Tišnovské pivo se skládá pouze z tišnovské vody, kvalitních českých sladů, mechanicky upraveného chmele a pivovarských kvasnic. Historie vaření piva v Tišnově sahá až do 13. století a výroba piva zde skončila v roce 1915. V roce 2015 byla po 100 letech tradice vaření piva obnovena.
Tišnov, Jihomoravský kraj

Tišnovská rychta

Martin Klouda řediteloval velkým masokombinátům, rozjížděl staření vepřového masa u nás a po letech si otevřel se svou ženou Zuzanou vlastní provoz. Maso Klouda dodává pro skvělé podniky, od streetfoodu po fine dining.
Tišnov, Jihomoravský kraj