!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Grilovaná kolena - špičková delikatesa restaurace U Johana
Grilovaná kolena - špičková delikatesa restaurace U Johana
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Grilovaná kolena - špičková delikatesa restaurace U Johana

Restaurace U Johana ve Zlíně nabízí grilované speciality, saláty a zážitkovou gastronomii. Je jen málo míst, kde se člověk cítí opravdu uvolněně a dobře, naše restaurace k nim bezesporu patří.
Ochutnejte grilovaná kolena - originál, sele, plněnou krůtu, grilovaná kuřata, grilovanou krkovičku, grilované speciality všeho druhu, steaky, vždy čerstvé saláty, živáně, ryby, krajová jídla a jiné speciality bohaté domácí kuchyně. Jídla porcovaná před vašimi zraky přímo od kuchaře! Vaříme italskou kávu a nabízíme široký výběr koňaků a ovocných destilátů, kvalitní moravská i světová vína (70 různých druhů v naší vinotéce). Nabízíme jídla přes ulici na vaše oslavy a párty (koleno, selata apod.).

Oslavy, rauty, promoce, svatby malé i velké, výročí firem i jednotlivců, školení, semináře, srazy ze školy, prezentace vín, degustační akce, pohřební kary.

Interier různorodý - valašská chalupa, veselý salonek pohádka i anglický salon Zámecká, vše v duchu pohody. Příjemná obsluha, jídla připravovaná s láskou a vsazeno na kvalitu. Letní zastřešená zahrádka v příjemném a klidném prostředí zeleně,

Přijďte se přesvědčit  o kvalitě našich služeb. V případě, že nebudete spokojeni, napište nám vaše připomínky e-mailem. 
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 8. 2020