Úvod > Co chcete dělat? > Gurmánská turistika > Grilovaná kolena – špičková delikatesa restaurace U Johana
Gurmánská turistika

Grilovaná kolena – špičková delikatesa restaurace U Johana

Restaurace U Johana ve Zlíně nabízí grilované speciality, saláty a zážitkovou gastronomii. Je jen málo míst, kde se člověk cítí opravdu uvolněně a dobře, naše restaurace k nim bezesporu patří.
Ochutnejte grilovaná kolena – originál, sele, plněnou krůtu, grilovaná kuřata, grilovanou krkovičku, grilované speciality všeho druhu, steaky, vždy čerstvé saláty, živáně, ryby, krajová jídla a jiné speciality bohaté domácí kuchyně. Jídla porcovaná před vašimi zraky přímo od kuchaře! Vaříme italskou kávu a nabízíme široký výběr koňaků a ovocných destilátů, kvalitní moravská i světová vína (70 různých druhů v naší vinotéce). Nabízíme jídla přes ulici na vaše oslavy a párty (koleno, selata apod.).

Oslavy, rauty, promoce, svatby malé i velké, výročí firem i jednotlivců, školení, semináře, srazy ze školy, prezentace vín, degustační akce, pohřební kary.

Interier různorodý – valašská chalupa, veselý salonek pohádka i anglický salon Zámecká, vše v duchu pohody. Příjemná obsluha, jídla připravovaná s láskou a vsazeno na kvalitu. Letní zastřešená zahrádka v příjemném a klidném prostředí zeleně,

Přijďte se přesvědčit  o kvalitě našich služeb. V případě, že nebudete spokojeni, napište nám vaše připomínky e-mailem. 
 

Rákosníček a jeho rybník

Pohádka.
Zlín, Zlínský kraj

Vinnetou

Dobrodružná pohádka.
Zlín, Zlínský kraj

Barum Czech Rally Zlín 2023

52. ročník populární automobilové soutěže, která je součástí FIA Mistrovství Evropy a Mistrovství České republiky. Víkend plný akce, rychlosti a zábavy, okořeněný účastí nejrychlejších pilotů a především nočním ostrým průjezdem centrem města Zlína s neopakovatelnou atmosférou.
Zlín, Zlínský kraj

Čokoláda

Sladce melancholický a poetický příběh o tom, co nás odlišuje, co nás spojuje, o síle lásky i nenávisti. 
Zlín, Zlínský kraj

Paintball za nejnižší ceny ve Zlíně

Jste přepracovaní, potřebujete se odreagovat nebo se chcete jen tak pobavit? Přijďte se odreagovat a bavit s přáteli k nám, zaručujeme 100% účinek!
Zlín, Zlínský kraj

Čiperova vila ve Zlíně

Samostatně stojící, patrová vila s valbovou střechou, vystavěná v roce 1939 podle projektu V. Karfíka. Areál, sestávající dále z křídla pro personál, zahradnického domku, terasy a zahrady, je situován ve svahu severovýchodně od města.
Zlín, Zlínský kraj

Biofarma Juré – agroturistika na ekofarmě Vránovi

Kousek za Zlínem v Lužkovicích odbočíte na kopec Juré a cesta vás zavede na rodinnou farmu Vránových. Věřte nevěřte, tady hospodaříme už devadesát let.
Zlín, Zlínský kraj

Hostýnské vrchy – místo opředené bájnými pověstmi

Hostýnské vrchy s mírně zvlněnými hřebeny jsou velmi oblíbenou rekreační oblastí Východní Moravy. Milovníci turistiky a cykloturistiky si mohou vybrat z velkého množství značených stezek. Nadšenci pro houbaření či běžecké a sjezdové lyžování zde naleznou ideální terény.
Zlín, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Baltaci U Náhonu

Pokud chcete uniknout ruchu a hluku velkoměsta, pak rodinný Hotel Baltaci U Náhonu nacházející se 10 minut chůze od centra města Zlín, může být vaší volbou.
Zlín, Zlínský kraj

Penzion Uno Zlín

Nabízíme příjemné ubytování ve Zlíně s výbornou domácí kuchyní. Pohodová rodinná atmosféra, tříhvězdičkový komfort a široký výběr pokojů za příznivou cenu.
Zlín, Zlínský kraj

Comic Cone Foodtruck ve Zlíně

Máte chuť na barevné šťavnaté burgery s libovým trhaný masem od ještě barevnějšího Foodtrucku? Vydejte se do Zlína.
Zlín, Zlínský kraj

Restaurace Myslivna

Restaurace s dlouholetou tradicí ve Zlíně. Nabízí zvěřinu a českou kuchyni.
Zlín, Zlínský kraj