Úvod > Co chcete dělat? > Grand Hotel Bohemia v centru Prahy
Ubytování

Grand Hotel Bohemia v centru Prahy

Jen pár kroků od Náměstí Republiky stojí luxusní Grand Hotel Bohemia založený již ve 20. letech minulého století a kompletně zrenovovaný roku 2008.
Oblá nárožní budova se nachází na Starém Městě, v bezprostřední blízkosti Obecního domuPrašné brány i Staroměstského náměstí.

Hotel by otevřen 25. února 1927 zkušeným hoteliérem Josefem Steinerem. Nejnovější technologie byly použity k vytvoření tohoto jedinečného místa, které se brzy stalo jednou z nejžádanějších pražských adres.

Dnes tento pětihvězdičkový hotel nabízí ubytování v 79 luxusních klimatizovaných pokojích na osmi patrech.  

Hned ve vstupní hale, která je stejně tak jako restaurace a kavárna zařízena v královské kombinaci červené a zlaté, na vás dýchne noblesa dob rakouské monarchie.

Klimatizované pokoje jsou zařízeny elegantním moderním nábytkem v příjemné kombinaci krémové a hnědé. Všechny disponují televizorem s plochou obrazovkou, internetovým připojením a minibarem.

Pokoje a apartmány umístěné v horních patrech nabízí krásný výhled na Týnský chrám a panorama Pražského hradu.

Kdykoliv během dne si můžete pochutnat na českých i mezinárodních specialitách v restaurantu Franc Josef, který se nachází v přízemí hotelu.

V suterénu pak naleznete pravý poklad: neobarokní sál Boccaccio s překrásnou výzdobou. Sál v dobách první republiky sloužil jako luxusní kabaret pro pražskou smetánku. 

Provozovatel

Grand Hotel Bohemia

Králodvorská 652/4
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 234 608 111
Email:
office@grandhotel...
WWW:
www.grandhotelboh...
GPS:
50,087749 14,426511
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

12,0 hodin