!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Gourmet restaurant Kalina - skutečný zážitek najdete na talíři a ve sklenici
Gurmánská turistika

Gourmet restaurant Kalina - skutečný zážitek najdete na talíři a ve sklenici

Gourmet restaurant Kalina se nachází na Starém Městě v Dlouhé ulici, pár kroků od Staroměstského náměstí. Interier je jednoduše a poctivě designovaný, avšak neokázalý a příjemný. Skutečný zážitek pak najdete na talíři a ve sklenici.
Šéfkuchař Miroslav Kalina vaří přímo pro vás, jeho kuchyně je opravdová a poctivá. Jeho zkušenosti a odbornost zaručují, že se na vašem talíři objeví vždy zdravé a rafinované jídlo, takové, kterému říkáme Nová pražská kuchyně. V poledne si můžete vychutnat, chcete-li, rychlý a přesto chutný a zdravý oběd, večer pak speciální menu sestavené z několika chodů. Samozřejmostí je spolupráce kuchyně a sommeliérů. Snoubení vína a pokrmů si zde užije zkušený gourmet i milovník vína.

Kolekce vín Gourmet restaurantu Kalina je zaměřena především na champagne a ostatní francouzská vína, vinný lístek však nabízí i výběr dalších nejlepších vín evropských oblastí. Lahve zrají ve vinném sklepě, který spolu s velkými temperovanými vinotékami zaručuje správné uložení vína. Sklenice Riedel váš zážitek ještě umocní.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019