Úvod > Co chcete dělat? > Golfové hřiště Kotlina u Terezína
Letní sporty

Golfové hřiště Kotlina u Terezína

Nejníže položené české hřiště (146 m n.m.), kde bývá tepleji a sezóna je tu delší, najdete poblíž Terezína na soutoku Ohře s Labem. Zdejší místo se nazývá Kotlina, odtud také samotný název golfového hřiště.
Nechte se překvapit jak úrovní hřiště, zázemím i službami, které byste čekali pouze u špičkových 18jamkových resortů, tak příznivými cenami. Přijďte si dobře zatrénovat, dobře zahrát a dobře se najíst. Na Kotlině k tomu ani nepotřebujete celý den, našich 9 dostatečně dlouhých jamek si zahrajete i za 2 hodiny.

Díky překvapivé dostupnosti a kvalitní příjezdové komunikaci po silnici 1. třídy v bezprostřední blízkosti exitu z D8 budete zase rychle tam, kde musíte nebo potřebujete být. Máte-li ovšem čas nebo chuť na 18 jamek s obědem nebo večeří, i na Kotlině si je zajisté příjemně užijete, hřiště ani restaurace rozhodně nejsou nudné. Z jedné části se areál dotýká okraje místního parku, z druhé je otevřený směrem k nedalekým Litoměřicím, jejichž věže jsou zřetelně vidět. Prostor je rovinatý, profil hřiště byl mírně modelován. Některé jamky připomínají linksová hřiště, část má parkovou podobu.

Nabízíme nejen hru pro golfisty, ale i pro děti a začátečníky.

Provozovatel

GOLF COURSE MANAGEMENT s.r.o.

Litoměřická Kotlina 386
Golfové hřiště Kotlina
411 55 Terezín
Tel.:
+420 608 400 377
Email:
recepce@golfkotli...
WWW:
www.golfkotlina.cz
GPS:
50,514471 14,142160
 
 

Časová náročnost

3,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Parkhotel Terezín

Parkhotel Terezín

Terezín, Ústecký kraj
Kavárna Káva s párou v Litoměřicích

Kavárna Káva s párou v Litoměřicích

Litoměřice, Ústecký kraj
Restaurace Dobrá bašta

Restaurace Dobrá bašta

Litoměřice, Ústecký kraj