Úvod > Co chcete dělat? > Greensgate Golf & Leisure Park Dýšina u Plzně
Greensgate Golf & Leisure Park Dýšina u Plzně
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Greensgate Golf & Leisure Park Dýšina u Plzně

Golfový resort Plzeň-Dýšina s 18jamkovým hřištěm, výuka golfu, golfové turnaje, golfové potřeby. Chloubou resortu je technicky náročné hřiště, které leží v moři zeleně, březových a olšových hájků lemovaných řekou Klabavou a nádherným Ejpovickým jezerem.
Greensgate Dýšina představuje hřiště pro náročné. Zahrajte si golf na 18jamkovém, technicky propracovaném golfovém hřišti, zasazeném do kopcovité a zalesněné krajiny, jehož linie obkresluje řeka Klabava. Vytříbenost vaší hry podpoří systém dokonale promyšleného terénu.

Greensgate leží v nadmořské výšce 310 m a nachází se zde hřiště Par 72, s délkou 6 244 m. Hřiště je lemováno řekou Klabavou a Ejpovickým jezerem. Mistrovské 18jamkové hřiště designoval přední německý architekt Christoph Städler.

18 jamkové hřiště je netračičně uspořádáno v řadě za sebou. Opravdovou perlou českého golfu je ostrovní jamka č. 11, která byla také několikrát vyhlášena „Jamkou roku“, dle čtenářů magazínu Golf Digest C&S.

Součástí areálu je velkorysé zázemí, stylová restaurace, školící středisko a hotel.
 

Hřiště po svou existenci získává řadu ocenění

Nejlepší jamka v České republice: 2013, 2008, 2007, 2006
Nejlepší služby v České republice: 2009
Nejlepší hřiště v České republice: 2008


Špičkové tréninkové zázemí

Hráčům jsou k dispozici dvě tréninkové zóny – každá s driving range, chipping a putting greeny. První plocha s krytými odpališti se nachází u klubovny. Druhá plocha (určená pouze členům) leží u Bavarian Bistra No. 10 a disponuje 300 metrovým driving range.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí