!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Golf Centrum a Cinda Driving range na Císařské louce
Letní sporty

Golf Centrum a Cinda Driving range na Císařské louce

Golf Centrum společně s Cinda Driving range navrací zapomentou golfovou tradici na Císařský ostrov a nabízí vám jedinečné golfové vyžití na netradičním místě – mezi břehy Vltavy. Součástí areálu drivingu je i beach volejbal či restaurace Cinda. Golf Centrum poskytuje golfové vybavení a také kurzy.

Driving range na Císařské louce, neboli na Cindě, byl vybudován záměrně. Jeho posláním je totiž navrátit golfovou tradici na ostrov, na kterém došlo v roce 1898 k důležitému historickému milníku v golfu, k prvnímu odpalu na území České republiky.

Driving range nejen obnovuje golfovou tradici na ostrově, ale také nabízí velice kvalitní tréninkové zázemí. Těšit se například můžete na dvoupatrové kryté odpaliště, putting green, travnaté odpaliště, chipping green, bunker a také na golfové míče Pinaccle.

Zdejší obchod Golf Centrum je součástí zázemí a funguje zároveň i jako recepce driving range či poskytovatel golfové akademie.

Zobrazit více