Úvod > Co chcete dělat? > Glamping Nebespaní v Orlických horách
Ubytování

Glamping Nebespaní v Orlických horách

Nechat si zdát sny jen kousek od nebe? Být blízko k přírodě? Stanovat, ale mít přece jen trochu více komfortu? To je Nebespaní. Zažijte nadstandardní stanování!
Glamping Nebespaní leží na krásné pasece kousek od rozhledny Amálka v Českých Petrovicích v Orlických horách. Je součástí Sportareálu, který pod kopcem nabízí dětem i dospělým adrenalinové a pohodové zážitky.
Můžete zde odpočívat, číst, sbírat borůvky, opéct buřty nebo seběhnout z kopce dolů a zařádit si na horských kárách a dát si něco dobrého na zub. Pojďte děti vzít do krásného prostředí pod velký dánský stan a strávit s nimi dobrodružství, které si zaslouží ony i vy.

Nebespaní nabízí pobyt ve třech útulných a zcela nově vybavených stanech s teráskou. Uvnitř stanu se nachází spaní pro 2-4 osoby (po domluvě možnost dětské postýlky), dále odkládací stolky a lampičky. K dispozici budete mít ložní prádlo, extra deky, ručníky, varnou konvici a zásobník s pitnou vodou. Stan lze uzamknout a je možné si zde dobít telefon či fotoaparát. Na terásce potom naleznete jednoduché posezení a opodál možnost využití venkovního ohniště s přístřeškem a jednoduchým zázemím (lednice, minibar, posezení pod střechou)
K dispozici jsou dva stany Standard, které jsou velké 12,6 m2 a společně sdílí venkovní suchou toaletu. Dále naleznete na pasece Deluxe stan, který má rozměr 19,6 m2, disponuje vlastní venkovní toaletou a má ze všech stanů největší soukromí. Všechny stany sdílí společnou venkovní sprchu. Voda ze sprchy a umyvadla není pitná!

Paseka, kde stany leží, může být často větrná, a tak doporučujeme přibalit do krosny raději i nějaké teplejší oblečení. Topení stan nemá.
Zobrazit více

Provozovatel

Sportareál České Petrovice

České Petrovice 58
564 01 České Petrovice
Tel.:
+420 728 220 142
Email:
nebespani@gmail.com
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,119311 16,603591
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kašparova chata na Adamu

Kašparova chata na Adamu

Mladkov, Pardubický kraj
Chata Na Čiháku v Orlických horách

Chata Na Čiháku v Orlických horách

Klášterec nad Orlicí, Pardubický kraj
Orlická chata u Rampušáka

Orlická chata u Rampušáka

Bartošovice v Orlických horách, Královéhradecký kraj
Penzion Hruška v Bartošovicích v Orlických horách

Penzion Hruška v Bartošovicích v Orlických horách

Bartošovice v Orlických horách, Královéhradecký kraj