Úvod > Co chcete dělat? > Gastronomie i odpočinek v pasáži U Hájků v Praze
Gurmánská turistika

Gastronomie i odpočinek v pasáži U Hájků v Praze

Celý komplex pasáže U Hájků propojuje budovy stojící v ulicích Na Poříčí 42 a Na Florenci 29 v Praze. Vznikla tak naprosto unikátní gastronomická a odpočinková zóna uprostřed rušného města. Využít můžete služeb kongresového centra, lázní, butiků i ubytování.
Součástí komplexu je kongresové centrum, na které navazují restaurace, kavárny a ve dvoupodlažních suterénních prostorách lázně Monsoon Spa. Moderní provedení pasáže je podtrženo umístěním velkoplošných LCD obrazovek a další audiovizuální techniky.

Monsoon Spa, to jsou tajemné asijské lázně s vůní exotiky v srdci Evropy. Originální exkluzivní lázně přinášejí potěšení díky komplexu léčebných nebo jen udržovacích technik pro krásu a zdraví, které provádějí kvalifikovaní odborníci z Bali, Cejlonu, Thajska i evropští fyzioterapeuté.

Kongresy s tváří nabídnou každému klientovi netradiční kongresové prostory a zajistí mu profesionální služby v podobě špičkového technického vybavení, kvalitních cateringových služeb a nadstandardního ubytování ve čtyř nebo pěti hvězdičkovém hotelu.

K celému projektu náleží také Design Hotel Elephant.
Zobrazit více

Provozovatel

Hájek a.s.

Na Poříčí 42
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 227 134 227
Email:
uhajku@uhajku.cz
WWW:
www.uhajku.cz
GPS:
50,090086 14,436036
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

2,0 hodiny