Úvod > Co chcete dělat? > Galerie Epicure Praha – galerie požitků v Praze
Kultura

Galerie Epicure Praha – galerie požitků v Praze

Galerie Epicure – galerie požitků je v Praze zcela výjimečná. Uspokojí jak milovníky umění, tak výborného kvalitního vína. Zavítejte do galerie a nechte na sebe působit krásu uměleckých děl s možností degustace kvalitních moravských vín.
Galerie
Galerie představuje stálou prodejní výstavu obrazů, soch, grafik, fotografií a skla, současných českých i zahraničních autorů. Prodávaná umělecká díla pro vás získáváme přímo od umělců na základě dlouhodobých kontaktů a přátelských vztahů.Při jejich koupi budete mít jistotu dobré investice do originálu, který reprezentuje to nejlepší z umělcovy tvorby.

Vinotéka
V naší vinotéce najdete vždy tu správnou lahev – od lehkého šumivého vína k posezení s přáteli, přes bohatou nabídku vín ke snoubení s pokrmy, až po velká vína, která se mohou stát luxusním darem, nebo zaujmout místo ve vašem vinném archivu.

Klub milovníků moravských vín
Založen byl Klub milovníků moravských vín s označením Klubáci MMV. Chcete se stát také klubákem a využívat výhody, jako jsou klubové slevy, možnost navštěvovat ochutnávky moravských vín prezentované majitelem nebo zástupcem vinařského domu? Nabídka mimořádných vín, buď svojí výjimečností, nebo výrobou v malém omezeném množství. Co pro to udělat? Navštívit vinotéku Galerie Epicure, nebo e-mailem požádat o podrobnosti. Každý Klubák MMV má vystavenou kartičku, která jej opravňuje ke všem výhodám Klubu MMV. Hlavně se k ničemu nezavazujete, pouze si užíváte pohodu a radost z nádherného moku z naši krásné Moravy.

Nemusíte jezdit na Moravu. To nejlepší z moravských vín už najdete pěkně pohromadě v Galerii Epicure v Karlíně. Výjimečná vína, oceněná doma i v zahraničí, nebo vyráběná v malém množství.

Po předchozí telefonické dohodě je možné galerii navštívit i mimo otvírací dobu.

Přihlásit se do klubu MMV můžete zdarma. Pro všechny členy platí sleva na jakékoli moravské víno zakoupené v naši vinotéce – 10%.
Vstupné na jednotlivé "klubácké" akce je 200,- Kč