!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Funpark Panda - zábavní park v Českých Budějovicích
Zážitky

Funpark Panda - zábavní park v Českých Budějovicích

Zábava pro všechny, to je Funpark Panda. Svou rozlohou největší zábavní park v jižních Čechách, nabízí mnoho atrakcí a nevšedních zážitků pro celou rodinu. Na děti tu číhá dobrodružství při zdolávání třípatrové prolézací věže, trampolín a spousta jiných atrakcí.

Ať je venku horko či zima, Funpark Panda poskytuje ideální prostředí pro příjemně strávený den celé rodiny. Pro děti plno zábavy v podobě různých atrakcí. Děti se mohou vydovádět na velkých trampolínách či prověřit svou orientaci v třípatrové prolézací věži s různými překážkami a nástrahami.

Pro nejmenší děti do 3 let je k dispozici speciálně oddělený prostor, kde je nebudou ohrožovat starší kamarádi. Čekají na ně např. kolotoče nebo skluzavka do bazénku s míčky. Jelikož většina atrakcí je konstruována i pro dospělé, tak nemusí mít obavy a mohou se nechat strhnout dětmi a společně s nimi si zadovádět a zavzpomínat na dětská léta, či je jen tak pozorovat a příjemně relaxovat v pohodlných sedacích vacích rozprostřených po herně.

A až na všechny přijde hlad a žízeň, mohou se uchýlit do místní restaurace Café restaurant Family s širokou nabídkou nealkoholických nápojů, káv, dezertů a vynikajících jídel z domácí kuchyně.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 7. 2020