!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Francouzský piknik v pražském parku

Francouzský piknik v pražském parku

Gurmánská turistika
Zažijte pravý francouzský piknik kdekoliv chcete. Vyberte si ten pravý piknikový koš a udělejte své drahé polovičce nebo přátelům, stylové odpoledne v parku.
Výběrový obchod s francouzskými delikatesami Miluju Provence připravil pro všechny milovníky pikniků ve francouzském stylu opravdovou specialitu – plně vybavené piknikové koše. 
 
V prvním piknik servise, tzv. Petit piknik, naleznete lahev prvotřídního vína, k zakousnutí pak křupavou bagetu, olivy a tapenádu. Nechybí ani sladká tečka v podobě tyčinek z nugátu přímo z Montelimáru.
 
Ve druhé variantě, Moyen piknik, ochutnáte sáček s nugátem, tapenádu a čerstvou bagetu. Samozřejmostí je opět lahev dobrého vína a k němu olivy.
 
V posledním piknik setu, Grand piknik, objevíte dvě lahve vína, dvě čerstvé bagety, olivy a nechybí ani party box tapenád a jejich dárkové balení po třech kusech. Jako dezert je připraven nugátový sáček. „Moyen a Grand piknik“ koše jsou plně vybaveny skleničkami, vývrtkou, příbory, utěrkou, ubrousky a nechybí ani pikniková deka do parku. 
 
Náplň jednotlivých košů tvoří cíleně vybrané a přímo z Provence dovezené delikatesy. Jednotlivá balení lze objednat na webových stránkách či telefonicky na zákaznické lince.
 
Vůni levandule a atmosféru z Provence lze osobně načerpat přímo v kamenném obchůdku nedaleko Václavského náměstíMiluju Provence - vzniklo na základě lásky k Francii jako takové. Nadchla nás její kultura,duch,prostředí a celková mentalita lidí. Rádi bychom se podělili s českými zákazníky o to, s čím Francie ve světě vyniká a co stojí za to vyzkoušet. V oblasti Provence se produkuje nespočet kvalitních výrobků a produktů, které vynikají jak svojí čerstvostí z místních surovin, bio kvalitou, originalitou, ale i láskou lidí, kteří ji vyrábějí.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 10. 2019