Úvod > Co chcete dělat? > Fotografování v přírodě na Šumavě

Fotografování v přírodě na Šumavě

Zážitky
Kurzy fotografie jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak již pro pokročilejší fotografy. Každému, kdo se rozhodne zdokonalit si své fotografické dovednosti, nabízíme individuální přístup.

Touláte se rádi přírodou a své zážitky si chcete uchovat nejen do své paměti? V překrásné přírodě Šumavy v okolí Lipenské přehrady máte možnost nejen si odpočinout, ale také se něčemu naučit. Zájemcům o fotografování v přírodě nabízím fotografické kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé. Kurzy jsou zaměřeny na základy digitální fotografie a lze si je domluvit individuálně.

Fotografické kurzy jsou obvykle dvoudenní a jejich náplní je seznámení se s fototechnikou a některými zásadami fotografování zvěře. Tyto tipy si budete moci následně sami vyzkoušet při fotografování ochočených zvířat i zvěře v oborách (například jeleny, muflony, daňky, vydry, sovy atd.). Dále základy úpravy digitální fotografie v PC a příprava pro tisk. Také vám mohu zprostředkovat vytištění vašich fotografií z akce v profesionálním minilabu, se slevou 15 - 20 %.

Protože jsou kurzy pořádány na Šumavě v okolí Lipenského jezera, můžete je spojit s příjemnou dovolenou pro celou rodinu. V okolí naleznete bezpočet možností, jak trávit volný čas (pláže, cyklostezky, jízda na koních, jachting, motokáry a další atrakce).

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019
Lanový park v Černé v Pošumaví

Lanový park v Černé v Pošumaví

Černá v Pošumaví, Jižní Čechy
Paintball v Pošumaví

Paintball v Pošumaví

Černá v Pošumaví, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí