!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > FotbalPark Pavlíkov - dvě 18-ti jamkové certifikované hřiště na fotbalgolf
FotbalPark Pavlíkov - dvě 18-ti jamkové certifikované hřiště na fotbalgolf
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Letní sporty

FotbalPark Pavlíkov - dvě 18-ti jamkové certifikované hřiště na fotbalgolf

Krásné dvě 18-ti jamkové hřiště na fotbalgolf v krásné přírodě Křivoklátska. Mimo fotbalgolfu je zde k vidění mnoho pamětihodností, které zvládnete pěšky, či na kole. K tomu je tady celá řada cyklostezek. Na hřišti můžete i stanovat. Je zde k dispozici wc, sprcha a občerstvení.
Hřiště se nachází nedaleko okresního města Rakovník (cca 5 km). V těsné blízkosti parku je fotbalové hřiště, tenisový kurt, motokrosová trať a nově též Street Workout.

Je koncipováno pro všechny kategorie od dětí, přes dospělé až po seniory. Na hřiště je vstup povolen i s kočárkem nebo zvířecím miláčkem. Také oblečení je pouze na vás.

Na dráhy je zakázán vstup v kopačkách. Můžete mít ale např. tarfy, sálovky, tenisky a další obuv bez špuntů. V klubovně je k dispozici šatna, toalety a základní občerstvení.

Fotbalgolf je nenáročná outdoorová aktivita, kterou mohou hrát bez jakékoliv znalosti a umu děti, dospělí a senioři. Je to krásná procházka v pěkné přírodě za pomoci míče do kterého kopete a snažíte se ho na co nejméně kopů dostat do jamky.

Garantovanou zábavu si užijete pouze na certifikovaných hřištích České fotbalgolfové asociace (CFGA) a Světové fotbalgolfové asociace (WFGA).
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 10. 2019
4.2.
14.3.
Výstava Přátelé vystavují

Výstava Přátelé vystavují

Rakovník, Střední Čechy
21.1.
28.3.
Výstava Krásy Kuby

Výstava Krásy Kuby

Rakovník, Střední Čechy
5.12.
29.3.
Zimní prohlídky na Křivoklátě

Zimní prohlídky na Křivoklátě

Křivoklát, Střední Čechy