Úvod > Co chcete dělat? > FotbalPark Litomyšl – zahrajte si fotbalgolf
Letní sporty

FotbalPark Litomyšl – zahrajte si fotbalgolf

Certifikované hřiště FotbalPark Litomyšl se nachází necelé 2 km od centra Litomyšle. Park se rozkládá na výměře 5 ha a je tvořen 18 jamkami z přírodních, ale i umělých překážek. Ve výstavbě je i 18 jamkové hřiště pro děti. V areálu je občerstvení a sociální zařízení.
Certifikované hřiště FotbalPark Litomyšl se nachází necelé 2 km od centra Litomyšle. Park se rozkládá na výměře 5 ha a je tvořen 18 jamkami z přírodních (dřevo, kámen, písek), ale i umělých překážek. Ve výstavbě je i 18 jamkové hřiště pro děti. V areálu je občerstvení a sociální zařízení. Také tu jsou tribuny a terásky na posezení a odpočinek.

Hřiště je koncipované dle pravidel Světové fotbalgolfové asociace a Česká fotbalgolfová asociace na ně udělila licenci. Na základě této licence se zde mohou hrát turnaje a zápasy v rámci České fotbalgolfové ligy a mezinárodní soutěže.
 

Co je fotbalgolf:

Fotbalgolf je mladý rychle se rozvíjející sport, pro všechny věkové kategorie, od dětí, přes dospělé, až po seniory. Hraje se fotbalovým míčem č. 5 a hráči se snaží, na co nejméně kopů (dotyků) dostat míč do jamky. Jamka má rozměr od 55cm do 65 cm.

Garantovanou zábavu si užijete pouze na certifikovaných hřištích České fotbalgolfové asociace (CFGA) a Světové fotbalgolfové asociace (WFGA).

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Primátor v Litomyšli

Kemp Primátor v Litomyšli

Litomyšl, Pardubický kraj
Kavárna Orient

Kavárna Orient

Litomyšl, Pardubický kraj
Antik Hotel Sofia Litomyšl

Antik Hotel Sofia Litomyšl

Litomyšl, Pardubický kraj