Úvod > Co chcete dělat? > Fitness Kotva
Životní styl

Fitness Kotva

Příjemné místo pro aktivní odpočinek, které dokáže každému nabídnout přesně to, co hledá. Velký výběr strojů i pro náročné sportovce. V prostorách kardio a aerobní zóny jsou připraveni kvalifikovaní a vstřícní osobní trenéři, kteří se o vás postarají.
Fitnesskotva, to je místo pro rozvoj vašich fyzických a duševních sil, aktivní odpočinek i setkávání s blízkými lidmi. Jedna z nejširších nabídek sportovních i oddychových aktivit na ploše 1 100 m2 nabízí vysokou kvalitu služeb v atraktivním prostředí s nejmodernějším technickým vybavením a odborně vyškoleným personálem, který si je vědom individuálních potřeb a požadavků klientů. V prostorách kardio a aerobní zóny jsou připraveni kvalifikovaní a vstřícní osobní trenéři, kteří se o vás s radostí postarají. Pro správné doplnění energie po skončení sportovních aktivit slouží bar, kde můžete znovu načerpat energii prostřednictvím iontového či jiného nápoje.

Fitness je vybaveno nejnovější řadou posilovacích kardio strojů značky Cybex, které díky dokonalé biomechanice pohybu a jednoduchému ovládaní umožní snadno dosáhnout vašich cílů. Samozřejmostí jsou odborně zaškolení instruktoři, kteří vám ochotně poradí při výběru toho správného cvičení pro vás a doporučí také vhodný stravovací režim. Klienti se specifickými požadavky či zdravotními omezeními mohou využít diagnostiky pohybového aparátu fyzioterapeutem a nechat si na jejím základě sestavit individuální cvičební plán.

Aerobní cvičení je považováno na nejvýznamnější složku fitness díky příznivým zdravotním efektům: snižuje riziko onemocnění srdce, krevní tlak i celkový cholesterol. Zlepšuje výkon srdce a plic a snížuje objem tuku v těle. Prostory mají kvalitní ozvučení, vzduchotechniku a klimatizaci. Získejte krásné bronzové opálení, které vám přinese obdiv okolí! Jak? Využijte našeho solária značky MegaSun. Využít můžete dále saunu, která funguje jako léčebný prostředek, dokonalý relax i jako prevence proti civilizačním nemocem. Saunování není vhodné pro osoby s chorobami srdce a krevního oběhu.  Doplňte svůj tréninkový plán o regenerační masáž. Můžete si ji ale dopřát i samotnou! Čeká na vás bohatá nabídka kvalitních masáží v příjemném prostředí.

Jestliže řešíte problémy s hlídáním vší ratolesti, už nemusíte – ve Fitnesskotva na vaše děti čeká koutek v pohádkovém stylu, jaký děti znají z televize. Uvidíte, že budou nadšené! Nechybí zde spousta hraček a zábavy ani minikino s LCD televizorem. Dostat se k nám je tak jednoduché! Stačí jen zaparkovat v garážích OD Kotva a výtahem přijet rovnou do 4. patra. A to nejlepší nakonec – parkování je zdarma.

Provozovatel

Fitness Kotva

Náměstí Republiky 8
OD Kotva – 4. patro
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 224 801 281
Email:
info@fitnesskotva.cz
WWW:
www.fitnesskotva.cz
GPS:
50,089100 14,427707
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Cena: 110 Kč

Poznámka:1 vstup 110 Kč. 10 vstupů platnost (2 měsíce) 1 100 Kč.

 

Časová náročnost

1,0 hodina