!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Farma u Vyšaty v Chlumanech
Životní styl

Farma u Vyšaty v Chlumanech

Všem zájemcům nabízíme pobyt na českém venkově v klidném prostředí, stylové ubytování v rodném domě cestovatele a dobrodruha Františka Čecha Vyšaty a také naši ukázkovou přírodní zahradu s mnoha produkty a chovem drobných domácích zvířat.
Vybavení stylového apartmánu U Vyšaty - kuchyně s jídelnou - kuchyňská linka (rychlovarná konvice, plynový sporák, elektrická trouba, myčka, lednička s mrazákem), jídelní stůl pro 4 osoby obývací pokoj - rozkládací sedací souprava (dvoulůžko), TV s připojením na internet, krbová kamna pokoj – ložnice 1 (pro 2 osoby) pokoj – ložnice 2 (pro 2 osoby) předsíň, koupelna se sprchovým koutem, WC, úklidová místnost s pračkou interiér apartmánu je stylově doplněn fotografiemi cestovatele F. Č. Vyšaty z jeho cest po jižní Americe.

Zahrada U Vyšaty je ukázkou tradiční venkovské zahrady, která je živými ploty a dřevěnými plůtky rozdělena do několika prostorů a nabízí odpočinek a relaxaci a v hospodářské části také množství zeleniny a ovoce, které zpracováváme na džemy a šťávy.

Vzrostlé stromy, keře, polokeře, trvalkové i letničkové záhony, záhony s bylinkami, zeleninové minipolíčko, ploty z prutů lísky, hmyzí hotel, jezírko, kamenné zídky, vrbové obruby záhonů, dřevěná posezení … to vše najdete v naší přírodní zahradě.

Nezbytnou součástí zahrady jsou i domácí zvířata. Najdete tu chlívek s králíky a slepicemi, kozu Popelku, která se pase v oploceném výběhu na zahradě.  A přivítá Vás i náš maďarský ohař Max a kočky Coco a Fany.


 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 1. 2021
7.4.
Iluzionista

Iluzionista

Volyně, Jižní Čechy
24.4.
25.12.
Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Lenora, Jižní Čechy
5.6.
Barvám Neutečeš Strakonice

Barvám Neutečeš Strakonice

Strakonice, Jižní Čechy
25.8.
28.8.
Mezinárodní dudácký festival Strakonice 2022

Mezinárodní dudácký festival Strakonice 2022

Strakonice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí