Úvod > Co chcete dělat? > Farma Ovčí terasy v Němčičkách na jihu Moravy
Životní styl

Farma Ovčí terasy v Němčičkách na jihu Moravy

Rodinná farma ležící v Němčičkách na jihu Moravy v Modrých horách, na samotě s úžasnými výhledy do širého okolí.
Klidné farmářské prostředí, které se nachází uprostřed malebné přírody Modrých hor Vám nabízí útulné ubytování, krásné posezení s výhledem, delikatesy z našeho bistra a víno z našich vinic, pořádání rodinných či firemních oslav, organizaci školení nebo teambuildingů. Vnitřní kavárna, bistro i venkovní terasa je v provozu jak pro ubytované hosty, tak příchozí či cyklisty. V naší "mini zoo" můžete najít nejen ovečky, ale i jiná domácí zvířátka.

Farma Ovčí Terasy je penzion s kavárnou a bistrem. Farmu provozujeme z lásky k přírodě, dobrému jídlu a pití. Rádi bychom potěšili všech pět smyslů našich hostů. Pro všechny ubytované hosty poskytujeme snídaně formou bufetu a večeře z našeho bistra. Pokud to jen jde, vaříme z vlastních či lokálních surovin. V klimaticky příznivých měsících zásobujeme kuchyň vlastní zeleninou, ovocem a hojně i bylinkami.

Jídelní lístek v bistru a pro ubytované hosty sestavujeme vždy dle momentální nabídky čerstvých surovin. V naší kavárně také neleznete domácí dortíky a dezerty.

Farma leží na samotě a tak můžeme návštěvníkům nabídnout absolutní klid a možnost nerušené relaxace.

Můžete si zde užít procházky po cca 15 ha našeho hospodářství v úchvatné krajině Modrých hor s neopakovatelnými výhledy. Návštěvníci si mohou vyzkoušet pasení oveček, nebo si užít soukromý piknik v našem altánku, který vám rádi připravíme. Na farmě máme nejen ovečky, ale také prasátka, kozy, slepice či kačeny. Farma leží přímo na modré turistické značce, spojující Horní Bojanovice, Kobylí, Vrbici s Čejkovicemi, a pár desítek metrů od značených cyklotras.

Provozovatel

Denisa Doležalová

Němčičky 270
691 07 Němčičky
Tel.:
+420 722 500 797
Tel.:
+420 722 500 797
Email:
info@beee.cz
Email:
denisa@beee.cz
GPS:
48,934478 16,820969
 
 

Vstupné

Poznámka:2lůžkový pokoj se snídaní 1790 Kč; 1lůžkový pokoji se snídaní 1290 Kč; osoba na přistýlce se snídaní 690 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Obecní vinařská stezka Němčičky

Obecní vinařská stezka Němčičky

Němčičky, Jihomoravský kraj
Penzion Ve Vinohradě

Penzion Ve Vinohradě

Němčičky, Jihomoravský kraj