Úvod > Co chcete dělat? > Farma Ovčí terasy v Němčičkách na jihu Moravy

Farma Ovčí terasy v Němčičkách na jihu Moravy

Životní styl
Rodinná farma ležící v Němčičkách na jihu Moravy v Modrých horách, na samotě s úžasnými výhledy do širého okolí.
Ovčí terasy jsou rodinná farma s restaurací, kterou její majitelé provozují z lásky k přírodě, dobrému jídlu a pití. Pokud to jen jde, vaří se zde z vlastních či lokálních surovin a v nabídce nechybí vlastní nápoje či nápoje místních spřátelených a léty prověřených výrobců.

Na farmě se chovají východofríské ovce a s tím souvisí výroba vlastních sýrů. V klimaticky příznivých měsících je zdejší kuchyň zásobena vlastní zeleninou, ovocem i bylinkami. Koření putuje na farmu ze Zanzibaru, Madagaskaru či Mauricia, to za pomoci přímých dodávek od lokálních přátel majitelů farmy.

Jídelní lístek v restauraci je sestavován den předem či ráno dle momentální nabídky čerstvých surovin. Stručnost jídelního lístku je tedy vyrovnána čerstvostí surovin. Každý den si zde pochutnáte na čerstvém domácím dezertu a rádi vám zde nabídnou špičkovou kávu Bazzara, vždy čerstvě umletou a připravenou na klasickém pákovém kávovaru. Milovníci čajů mohou vybírat z osmi druhů vynikajících čajů Harney & Sons.
 

Ubytování na farmě

Farma leží na samotě a tak je zde zaručen absolutní klid a možnost nerušené relaxace. Farma provozuje 14 dvoulůžkových pokojů s vlastním WC a sprchou. 2 x 2 pokoje je možné spojit otevřením dveří pro čtyřčlennou rodinu. Před ulehnutím je možné si dopřát degustace vín a sýrů, klobásky nebo si prostě jen pohovět na terase restaurace s úchvatným výhledem, či relaxovat v křesle na ochozu, přímo před vaším pokojem. V restauraci i na všech pokojích je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení k internetové síti.

Ubytování s domácími mazlíčky bohužel farmáři po předchozích zkušenostech nenabízí.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 5. 2020

Ubytování a restaurace v okolí