Úvod > Co chcete dělat? > Farma Heroutice u Neveklova
Životní styl

Farma Heroutice u Neveklova

Renomované jezdecké středisko je specializované na práci s nejmladší jezdeckou generací. Privátní jízdárna v nádherném přírodním prostředí vám nabízí celoroční týdenní nebo víkendové rekreační pobyty s výcvikem jízdy na koni. Pokročilí jezdci si mohou užít jednodenní nebo dvoudenní výlety Posázavím.

Na farmě je v provozu stylová restaurace s výběrem hotových jídel i minutek, kde také stolují vaše děti, tato restaurace je doplněna o venkovní terasu. K dispozici je velká ubytovací kapacita, kromě běžných pokojů a chatek jsou na farmě i dvou- a třílůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením. Pro ostatní pokoje je k dispozici dostatečné sociální zařízení společné včetně sociálního zařízení pro invalidy. Největší chloubou farmy je velká krytá jezdecká hala se závodními parametry a tribunami pro diváky, v níž se pravidelně konají závody, zkoušky a soustředění. Hala je využívána k výcviku nepřetržitě, i ve večerních hodinách (osvětlení) nebo bez ohledu na počasí (ideální povrch pro práci s koňmi).

Farma rovněž disponuje velkým počtem volných boxů k ustájení privátních koní v průběhu soustředění, závodů a dalších akcí – od loňska dobudováním nové stáje s dalšími čtyřiadvaceti turnajovými boxy se tato kapacita zvýšila na 50 boxů připravených pro případ soustředění a závodů. Aktuálně byl dokončen zastřešený elektronicky řízený kondiční trenažér pro sportovní koně s lonžovacím kruhem uvnitř.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021
Zámek Vilémov

Zámek Vilémov

Vilémov, Vysočina
Nový zámek Golčův Jeníkov

Nový zámek Golčův Jeníkov

Golčův Jeníkov, Vysočina
Galerie Goltzova tvrz

Galerie Goltzova tvrz

Golčův Jeníkov, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí