Úvod > Co chcete dělat? > Čapí hnízdo – rodinný resort pár minut od Prahy
Čapí hnízdo - rodinný resort pár minut od Prahy
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Čapí hnízdo – rodinný resort pár minut od Prahy

Poblíž Prahy, v srdci malebné krajiny Benešovska, je pro vás připraven výjimečný resort mnoha možností pro rodiny, jednotlivce, firmy – nebo například milovníky, golfu, tenisu, rybaření či jízdy na koních.

Objevte špičkovou gastronomii několika restaurací, která staví na kvalitě pečlivě vybraných čerstvých surovin, do jejichž přípravy vkládá svůj mistrovský cit šéfkuchař Ladislav Douša. K dobrému jídlu patří dobré víno. Náš personál vám zkušeně poradí s výběrem toho pravého.

Pro dokonalou relaxaci je v našem Spa & Wellness k dispozici parní lázeň, sanárium, zážitkové sprchy, Kneippův chodník, unikátní hydromasážní lůžka, vyhřívaný bazén s vodními prvky a venkovní terasa s vířivkou. Upřednostňujete-li soukromí, zarezervujte si Romantic Spa, kde na vás čeká mimo jiné privátní sauna, ochlazovací káď, vířivka pod širou oblohou, hydro lůžko a vana pro dva.

Pro hráče golfu je připravené nádherné 9ti jamkové golfové hřiště (včetně tréningových ploch i driving range) o rozloze 13,5 hektaru, které  bylo vybudováno podle projektu známého slovenského golfového architekta Martina Munky.

V Resortu Čapí hnízdo na váš čeká nesčetné množství dalších aktivit pro všechny věkové kategorie - fitness, tenis, jízda na koni, v kočáře, rybolov, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, vstup do Ekocentra, bowling, venkovní i vnitřní bazény a mnoho dalšího.

Kompletně vybavený kongresový sál s kapacitou až 120 míst, jednací salónky 2x10 míst, multifunkční hala Čapí hnízdo, poskytující zastřešení větším akcím, např. koncerty, výstavy, apod., všechny jednací prostory jsou kompletně technicky vybavené.

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace a galerie U Michala v Olbramovicích

Restaurace a galerie U Michala v Olbramovicích

Olbramovice, Středočeský kraj
Ranch Jestřebice

Ranch Jestřebice

Heřmaničky, Středočeský kraj
Restaurant Sequoia

Restaurant Sequoia

Ratměřice, Středočeský kraj
Dvůr Pecínov

Dvůr Pecínov

Benešov, Středočeský kraj