!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > FANatic Studio Praha
Životní styl

FANatic Studio Praha

Fitness studio pouze pro ženy. Aerobic, spinning, posilovna. Aerobní sál pro 70 lidí nabízí všechny druhy aerobního cvičení. Potřebujete si odpočinout od rodiny, promluvit si s dalšími ženami o cvičení, stravě a o životě? Přijďte k nám, do dámského fitness centra na Vinohradech.
Vše co činíme má jednu společnou myšlenku, zpříjemnit život ženám. Zažít pocit únavy po báječném cvičení, vychutnat si prostředí k uvolnění a dát si výbornou kávu s kamarádkou. Zapomenout na mužský svět za branami dámského fitness centra.

Ve velkém sále nabízíme aerobic, step, body, p-class, fitball, tae-bo, power yogu, flexi-bar atd. bez nutnosti rezervace předem. Dále jumping, rope skipping a spinning. Posilovnu  vybavenou běhátky, rotopedy, elipsery, stepry  a posilovacími stroji, vhodnými pro ženské tělo. K dispozici je odborný personál a osobní fitness trenérky, které vám poradí s cvičením. Prodejna oblečení na aerobik a pro fitness, plus doplňky výživy.


 
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Bruxx

Restaurace Bruxx

Praha 2, Praha
Ossegg Praha

Ossegg Praha

Praha 2, Praha
Restaurant Blue Wagon

Restaurant Blue Wagon

Praha 2, Praha