Úvod > Co chcete dělat? > Empire Hall Slovanský dům
Životní styl

Empire Hall Slovanský dům

Empire Hall jsou zrekonstruované prostory v historické budově Slovanského domu. V prostorách Empire Hall můžete uspořádat jak korporátní, tak společenské akce, včetně svateb.
Už jste někdy snili o cestování časem? Empire Hall vás zve na dech beroucí výlet do začátku 20. století. Nechte se okouzlit nově zrekonstruovanými prostory Art Deco v pražském Slovanském domě, jejich šarmem a elegancí.
 
Slovanský dům, který se nachází v samém centru Prahy, je již od svého dokončení v roce 1797 místem pořádání významných společenských a obchodních akcí. Přijďte strávit nezapomenutelný večer poslechem živé hudby na jazzových koncertech. S více než 1600 m2 nádherných prostor v historickém Slovanském domě nabízí Empire Hall perfektní místo pro galavečeře, svatby, konference, společenské akce či firemní setkání. Náš tým zkušených profesionálů zajistí, aby Vaše akce proběhla hladce a bude věnovat pozornost všem jejím detailům.

Kapacita prostor Empire Hall je až 950 osob, ve Velkém a Malém sále a na galerii. Lze použít celé venue nebo je rozdělit na několik menších prostor, včetně galerií. Ve Velkém sále je nově naistalována profesionální osvětlovací a zvuková aparatura. Elegantní foyer o ploše 300 m2 přímo před Velkým sálem se nejčastěji využívá pro catering, jako prostor pro přestávky na kávu při konferencích nebo místo pro welcome drink před společenskými akcemi.


Svatby & privátní akce

Svatební den je jeden z nejvýznamnějších v životě dvou lidí, kteří se rozhodnou sdílet svoji budoucnost. Empire Hall nabízí noblesní atmosféru a služby, které ještě umocní nezapomenutelné zážitky všech svatebčanů.

Kromě svateb se v Empire Hal pořádají i další soukromé akce, jako jsou například oslavy narozenin, promocí a nejrůznějších životních či pracovních výročí.

Provozovatel

Empire Hall Slovanský dům

Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 777 115 488
Email:
sales@empire-hall.cz
WWW:
www.empire-hall.cz
GPS:
50,086412 14,427318
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

5,0 hodin