Úvod > Co chcete dělat? > Elektické motokáry a závodní šlapadla Go-Kart v Greyhound Parku Motol
Zážitky

Elektické motokáry a závodní šlapadla Go-Kart v Greyhound Parku Motol

Sportovní areál Greyhound Park Motol slouží více druhům sportů a zábavy. Asfaltová závodní dráha má víceúčelové využití, například pro odrážedla, šlapadla, cyklistická kola, in-line brusle i elektrické motokáry. Přijďte si zajezdit v bezkonkurenčních elektrických motokárách!
Elektro-motokáry anglické výroby firmy Biz-Karts byly vyvinuty se zvláštním důrazem na bezpečnost jezdců. Jejich pořizovací cena se rovná ceně osobního automobilu Škoda Fabie. Motokára je závodní konstrukce, bez posilovače řízení – proto při jízdě nebo až po jízdě poznáte, jakou máte kondičku. Elektro-motokáry jsou oblíbené také proto, že jsou eko, to znamená že "neřvou" a "nesmrdí", nemůžete se spálit od motoru.

Závodní šlapadla jsou výrobkem renomované holandské společnosti Berg Toys, jde o závodní stroje. Energie vydaná při volné jízdě je srovnatelná s posilováním na stepperu ve fitness centru však s tím rozdílem, že jste na čerstvém vzduchu. V Greyhound Parku jsou dostupná také malá šlapadla pro děti zhruba od 3 do 6let. Tato šlapadla jsou taktéž v závodním provedení, takže slouží i pro mírné a nenápadné posilování kondice dětí. Výhodou v neposlední řadě je, že celý areál je oplocený, děti jsou jednak v bezpečí a nemohou se nepozorovaně vytratit.

Provozovatel

Greyhound Park Motol

Plzeňská 215f
155 00 Praha 5
Tel.:
+420 724 100 904
Email:
cgdf@cgdf.cz
GPS:
50,067425 14,351205
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

Poznámka:cena za 8 minut jízdy.

 

Časová náročnost

3,5 hodiny