Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > EFI Palace Hotel
eFi_Palace
Ubytování

EFI Palace Hotel

Hotel je umístěn v centru moravské metropole. V hotelu jsou pro hosty připraveny apartmány vybavené kuchyňským koutem. Hosté mají k dispozici wellness a fitness centrum. V prostorách hotelu se nachází i kongresový sál pro 80 osob, restaurace Stará Tkalcovna a parkoviště.
eFi Palace Hotel*** Brno disponuje 87 prostornými apartmány s vlastní kuchyňskou linkou a koupelnou. Na všech pokojích je k dispozici Wi-Fi a TV. V apartmánech eFi Hotelu Brno je možné ubytovat až 211 hostů současně. Apartmány jsou nabízeny za cenu hotelových pokojů.Hotelové eFi Wellness & Fitness Centrum s posilovacími stroji a trenažéry, finskou a parní saunou, v letních dnech doplňuje venkovní bazének s protiproudem. Užijte si relax a osvěžení v letním Sun Baru.Součástí komplexu je restaurace Stará Tkalcovna, která nabízí typická regionální a kontinentální jídla. 

Kongresový sál Vám poskytne reprezentativní prostor s technickým vybavením. Sál je ideální pro 80 osob v uspořádání škola či pro jiné uspořádání pro menší počet osob. Hotel se nachází asi 7 minut chůze od tepajícího centra Brna. K cestě do centra Brna a zpět do hotelu však můžete v odpoledních a večerních hodinách využít i hotelový Shuttle Bus.

Hotel má vlastní hlídaná parkoviště v areálu komplexu eFi Palace s kontrolovaným vjezdem po celý den. Možnost rezervace parkovacího místa před Vaším příjezdem do hotelu.

Provozovatel

eFi Palace Hotel

Bratislavská 234/52
602 00 Brno
Tel.:
+420 515 555 500
Tel.:
+420 727 843 065
Email:
info@efihotel.cz
WWW:
https://www.efiho...
GPS:
49,199637 16,620424
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
Tipy na výlet:
Brno a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Výstava Biela televízia

Výstava laureáta Ceny Jindřicha Chalupeckého Roberta Gabrise. Gabris se ve své tvorbě dlouhodobě zabývá identitou romské queer tělesnosti, zdůrazňuje potřebu citlivého napojení (uměleckých) institucí na tato témata (inkluzivita, tvorba bezpečných prostorů pro skupiny systematicky vylučované a řešení
Brno, Jihomoravský kraj

Leo Eitinger

U příležitosti oslav 110. výročí narození Lea Eitingera vás srdečně zveme na vzpomínkovou akci, která se uskuteční 11. prosince 2022 na Židovském náměstí v Lomnici.
Brno, Jihomoravský kraj

Pojízdná klubovna v Praze

Klubovna na kolejích, plná skvělé muziky a fajn lidí.
Brno, Jihomoravský kraj

Příběh knihy

Tento příběh nevypráví o smrti, ale o víře, naději a budoucnosti.
Brno, Jihomoravský kraj

Bývalá káznice na Cejlu v Brně

Káznice na Cejlu byla v provozu mezi lety 1784 až 1956. Až do roku 1786 v ní byl umístěn sirotčinec. Poté budovy sloužily původně zamýšlenému účelu věznice, a to až do roku 1955, kdy byla postavena věznice v Brně -Bohunicích.
Brno, Jihomoravský kraj

Divadlo Radost v Brně

Divadlo Radost má v repertoáru hry pro děti a mládež, představení loutková i s živými herci. Pořádá také představení pro mateřské a základní školy.
Brno, Jihomoravský kraj

Murál Pater noster v Brně

V brněnské Staré ulici si kolemjdoucí prohlédnou Pater noster podle návrhu Milivoje Husáka.
Brno, Jihomoravský kraj

Muzeum romské kultury v Brně

Muzeum romské kultury se nachází v brněnské čtvrti Zábrdovice. Muzeum nabízí bohatou expozici Příběh Romů, která prezentuje dějiny a kulturu Romů od Indie po současnost. Konají se zde výstavy, přednášky, besedy, filmové projekce, koncerty. Pro školy aj. nabízí na míru šité edukační programy.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Stará Tkalcovna

Restaurace připomíná slavné časy, kdy město Brno bylo středoevropskou metropolí textilního průmyslu a přezdívalo se mu Moravský Manchester.
Brno, Jihomoravský kraj

Chleba Brno

Po inspirativních návštěvách ve Spojených státech, kde má západ i východ své pekařské hvězdy, přišli Petr s přítelkyní s nápadem otevřít v Brně malou pekárnu s kváskovým chlebem typu Tartine podle slavného Chada Robertsona ze San Francisca.
Brno, Jihomoravský kraj

EFI Pivovar & Hostinec

Navštivte řemeslný pivovar a poctivý český hostinec v nádherné, pečlivě zrekonstruované historické budově v centru Brna.
Brno, Jihomoravský kraj

EFI Spa Hotel & Pivovar

Dopřejte si ubytování v luxusních pokojích a apartmánech. Pro ubytované i veřejnost je k dispozici unikátní wellness, řemeslný EFI Pivovar a restaurace EFI Hostinec Osmec.
Brno, Jihomoravský kraj