!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > E-Karts Zlín
Zážitky

E-Karts Zlín

Centrum motorsportu na Moravě.
E-Karts Zlín je nově otevřená motokárová dráha, která disponuje nejnovějším typem elektrických motokár francouzské značky Sodi a stylovým zázemím včetně baru. Dráha se rozprostírá na ploše 2 000 m čtverečních s vyváženým počtem zatáček a rovinek. Šířka dráhy je až 5,4 m, což umožňuje bezpečné předjíždění.

Čtyři výkonnostní stupně motokár umožňují jak bezpečnou jízdu pro děti tak adrenalinový zážitek pro zkušené závodníky na maximálního výkon motokáry.

Motokáry jsou snadno ovladatelné, intuitivní, vybavené zpátečkou a se skvělou akcelerací. Elektro motokáry jsou oproti benzínovým výkonově identické, čisté a bez zápachu výfukových plynů. Díky těmto přednostem jsou velmi oblíbené také u žen.

Zázemí je odděleno od dráhy protihlukovou stěnou, což umožňuje nerušenou zábavu u baru. Kapacita zázemí je až 68 míst k sezení, což vybízí k uspořádání teambuildingu, oslavy narozenin či rozlučky se svobodou.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
Kafé Zámek ve Zlíně

Kafé Zámek ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
Bůrger

Bůrger

Zlín, Východní Morava