!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Dvůr Hoffmeister Číčovice – za jídlem, odpočinkem i koňmi
Gurmánská turistika

Dvůr Hoffmeister Číčovice – za jídlem, odpočinkem i koňmi

Vypřáhněte, užijte si klidu a pohody a pochutnejte si v naší rustikální umělecké gurmánské restauraci. Milovníci koní mohou navštívit naše stáje a děti se projet na poníkovi.

Dvůr Hoffmeister v Číčovicích je nově zrekonstruovaný starý statek, kde se snoubí klidná atmosféra, regionální kuchyně a jezdecký sport. Ubytování nabízí 11 prostorných komfortních pokojů, restaurace a venkovní gril moderní francouzskou a českou kuchyni a širkoký výběr francouzských a českých vín. Restaurace nabízí 40 míst, venkovní terasa 32, salónek 17 a konferenční místnost má kapacitu až 60 osob. Venkovní zahrada je vhodná na svatební obřady, garden party či na pohodové odpoledne mimo Prahu.

Dvůr Hoffmeister je ideálním místem pro konference, svatby, rodinné či narozeninové oslavy, teambuildingy ale i jako výletní místo pro páry hledající klid a pohodu.

Milovníci koní ve zdejších stájích naleznou 42 sportovních, převážně parkurových koní a poníků. Jezdecká škola je otevřena dětem od 3 let. Pro výletníky je v nedaleké blízkosti možnost navštívit zříceninu hradu Okoř. Rodinná atmosféra, teplo domova a báječné jídlo a víno je to, za čím se do Dvora Hoffmeister lidé s radostí vracejí.

Zobrazit více