Úvod > Co chcete dělat? > Dumbplings Factory v Plzni – plněné bramborové knedlíky mnoha chutí
Gurmánská turistika

Dumbplings Factory v Plzni – plněné bramborové knedlíky mnoha chutí

V Plzni najdete specializovanou restauraci na plněné knedlíky z bramborového těsta. Dělají se tu naslano i nasladko. Vše je z čerstvých surovin, nečekejte proto žádné mražené polotovary! Přijďte ochutnat meruňkové, jahodové, štrůdlové anebo s uzeným, houbami a bylinkami či trhaným vepřovým.
Kromě klasických náplní, jako jsou jahody nebo meruňky, které v nabídce nemohly chybět, vymysleli v Dumbplings Factory také "štrůdlové" knedlíky, knedlíky plněné lentilkami, malinami s pudinkem, mákem a povidly nebo specialitu limoncello, což je knedlík kyselé chuti z citrusů polévaný tmavou čokoládou a jahodovým pyré.

Ze slaných náplní nechybí klasické knedlíky plněné uzeným masem a zelím, knedlík s uzeným masem a špenátem, stále větší oblibu si ale získává třeba curry knedlík, mexiko, margharita nebo BBQ s trhaným masem.

Všechny knedlíky jsou denně čerstvé, ne z mražených polotovarů. Kromě mraženého sezonního českého ovoce, jahod, malin a borůvek, je i to vždy čerstvé. Suroviny jsou především od lokálních dodavatelů, včetně piva z plzeňského malého pivovaru nebo kávy z klatovské pražírny.

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Mansfelda

Restaurace U Mansfelda

Plzeň, Plzeňský kraj
Restaurace Lékárna

Restaurace Lékárna

Plzeň, Plzeňský kraj
Zapa Bar v Plzni

Zapa Bar v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj
Restaurace U Salzmannů v Plzni

Restaurace U Salzmannů v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj