Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Farma Vysoká v Chrastavě u Liberce
Ubytování

Hotel Farma Vysoká v Chrastavě u Liberce

Koňská Farma Vysoká slouží jako hotel s jízdárnou a restaurací kousek od Liberce. Svou unikátní polohou je právem nazývána “Nebeskou pastvinou“ s výhledem na tři různá pohoří – Ještědské, Jizerské a Lužické. Nejen pro koňáky je zde k dispozici hotel, restaurace, ustájení či jezdecká škola.
Nabízíme zážitkové, romantické i rlaxační dovolené nejen pro rodiny s dětmi. V naší nabídce naleznete spoust variant zážitkových pobytů jako například agropobyt na venkově, či zážitkový pobyt s jízdou na koni či v zemědělském stroji pro DVA, romantický relaxační pobyt pro páry či pro celé rodiny a to na různé délky pobytů.

Hotel Farmu Vysoká naleznete v malebném podhůří Jizerských hor ve městě Chrastava nedaleko Liberce. Hotel Farma Vysoká je unikátní svojí polohou s výhledem na tři různá pohoří – Ještědské, Jizerské a Lužické. Umístění hotelu proto bývá nazýváno „Nebeskou pastvinou“. Přímo z hotelu i z vyjížděk na koních uvidíte Ještěd, symbol Libereckého kraje.

Nabízíme stylové ubytování na Farmě, posezení ve dvoupatrové restauraci, ustájení koní, agroturistiku, volné parkování a wi-fi a řadu dalších služeb. Pořádáme firemní večírky a akce, oslavy narozenin, svatby včetně svatebních hostin, sportovní soustředění a školení. Náš hotel je místem zcela jedinečného každoročního letního 3 denního country festivalu.

Hotel Farma Vysoká je ideálním místem pro dovolenou na venkově a agroturistiku. Nabízíme výcvikové hodiny jak v hale tak i na venkovní jízdárně pro pokročilé i začátečníky a také vyjížďky do okolí pro jezdce pokročilé.  Kopce kolem nás jsou izolované a poskytují nekonečné obzory do všech světových stran, kde snadno zapomenete na starosti všedních dnů. Náš hotel však uspokojí i náročného klienta, který si nepřeje trávit aktivní dovolenou a slouží i pro tranzitní ubytování.

Welness:
Rádi bychom vám v dnešní uspěchané době dopřáli to, co nám velmi často chybí –  odpočinek. Navštivte  naše nové wellness centrum, kde můžete vyzkoušet účinky finské sauny, nebo se nechat hýčkat masážními tryskami ve vířivé vaně až pro 6 osob. 

Provozovatel

Hotel Farma Vysoká

Vysoká
9
463 31 Chrastava
Tel.:
+420 602 336 911
Tel.:
+420 488 881 023
Email:
farmavysoka@sezna...
Email:
info@hotelfarmavy...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.farmavysoka.cz
GPS:
50,831252 14,979347
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Studánka v Liberci

Pivovar Studánka v Liberci

Liberec, Liberecký kraj
Hausboaty Ypsilon Golf Liberec

Hausboaty Ypsilon Golf Liberec

Mníšek, Liberecký kraj
Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Oldřichov v Hájích, Liberecký kraj