Úvod > Co chcete dělat? > I. Slovácká plavební – dovolená na Baťově kanále
Zážitky

I. Slovácká plavební – dovolená na Baťově kanále

Užijte si dovolenou na Baťově kanále na obytné kajutové lodi, kde můžete strávit prima dovolenou a poznat krásy zdejšího kraje. K řízení půjčovaných lodí není potřeba žádné oprávnění, stačí se proukázat platným občanským průkazem a dovršit věku 18 let.

Pokud hledáte komfort hausbotu a vzhled lodě, můžete si v půjčovně lodí I. Slovácká plavební vybrat ze 4 plavidel – lodi Michal, Lendulka, Adam a Terezka, které dokáží pokrýt široké spektrum zákazníků (rodiny s dětmi i partu přátel) od 2 romantiků na Terezce po 8 námořníků na palubě největší lodi Michal.

Tyto lodě mohou posloužit jako základna pro týdenní, víkendové i minitýdenní plavbu. Všechna plavidla mají příjemná a plnohodnotná lůžka, nemusíte se bát nepohodlných patrových postelí. Pro výlety do okolí si sebou můžete vzít i kola, lodě jsou vybaveny držáky kol.

Na lodích Adam, Michal a Lendulka jsou stojné výšky na zadní palubě i v kajutě, u Terezky na zadní palubě a to opravdu oceníte při delší plavbě. Po celou dobu vaší dovolené vám bude telefonicky k dispozici asistenční služba, která vám pomůže vyřešit případný problém. Dále na lodích naleznete plnohodnotný kuchyňský kout s vařičem na přípravu jídel (nevytahujete vařiče ven z lodi), rozvod užitkové vody a autochladničku, chemické WC (ocení hlavně rodiny s malými dětmi), solární sprcha (ne ve všech přístavech se sprchy nachází) a kartušové topení (některá rána na vodě umí být chladná)

Plavbu začnete ve vinařské obci Petrov u Strážnice, kde se nachází jeden z nejhezčích přístavů na Baťově kanále se zázemím restaurace, sociálního zařízení, sprchami a parkovištěm.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí