Úvod > Co chcete dělat? > Dobytí vrcholu Kletě na Segway
Dobytí Klete na Segway
"> Dobytí Klete na Segway "> Dobytí Klete na Segway "> Dobytí Klete na Segway "> Dobytí Klete na Segway "> Dobytí Klete na Segway "> Dobytí Klete na Segway "> Dobytí Klete na Segway "> Dobytí Klete na Segway "> Dobytí Klete na Segway
Přidat foto
Zážitky

Dobytí vrcholu Kletě na Segway

Dvouhodinová projížďka na Segway s instruktorem na nejvyšší vrchol chráněného krajinného území Blanský les Kleť. Krásné přírodní scenérie, čistý vzduch a hezké výhledy spojené s nevšedním zážitkem jízdy na Segway. Zážitek je možný objednat pouze pro dvě osoby.
Každý region se může pochlubit několika místními zajímavostmi. Ten jihočeský se kromě zámku Hluboká, Českého Krumlova apod. může pochlubit známou dominantou Blanského lesa, která se jmenuje Kleť. Tato hora, která se tyčí do výšky 1084 m nad mořem a která je nejvyšší místní horou je již od dob minulých oblíbeným poutním místem pro mnoho turistů. Na jeho vrcholu lze najít útulný hotel s restaurací a historickou rozhlednou, ale také světově známou observatoř

Lanovkou, autem, na kole a nebo pěšky byl na Kleti aspoň jednou snad každý, ale na Segway? Buďte to třeba vy! Dopřejte si zajímavý zážitek v podobě dlouhé outdoorové jízdy na Segway krásnou přírodní scenérií chráněného území, protkaného studánkami a skalními útvary všech možných tvarů! Nadýcháte se čerstvého lesního vzduchu, zažijete malé dobrodružství při dobývání kopce na Segway a nahoře u kávy a krásného výhledu můžete zpracovat veškeré získané vjemy. Dolů pak jedete stejně záživnou jízdu jako nahoru a Segway trip zakončíte dole na centrálním parkovišti v místě, kde jste jej započali. Vaši cca dvouhodinovou trasu s vámi absolvuje v rámci bezpečnosti zkušený instruktor, který vás naučí stroj ovládat a bude k dispozici pro případ jakékoliv potřeby po celou dobu. Památečné foto na Segway s vámi a zaslání mailem je samozřejmostí. Ochranná přilba, která je povinná vám bude zapůjčena zdarma. 

Speciální nabídka je možná zakoupit pouze pro dvě osoby a je nutné si jej předem rezervovat na konkrétní den a hodinu. Trasu je možné objednat na uvedených kontaktech (telefinicky nebo emailem). 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace a penzion U Ševců

Restaurace a penzion U Ševců

Holubov, Jihočeský kraj
Hotel Latrán v Českém Krumlově

Hotel Latrán v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Hostinec Depo v Českém Krumlově

Hostinec Depo v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Rezidence Chmelná

Rezidence Chmelná

Křemže, Jihočeský kraj