Úvod > Co chcete dělat? > Dobčické rybníčky – originální ubytování v dřevěných chatičkách
Ubytování

Dobčické rybníčky – originální ubytování v dřevěných chatičkách

Spolu s pozorováním přírody a rybařením máte možnost zažít dobrodružství a strávit zde několik nocí na jedné z unikátních chatiček

Glamping na Dobčických rybníčcích – návrat do dětských let ve spojení s přírodou, zpět do dětských snů, kde je vše možné – chatička ve stromech, chatička na vodě, ve spojení s přírodou. Zpomalte a vnímejte čas jinak, všemi smysly a v rytmu přírody. Zažijte opravdovou tmu, nebe plné hvězd, ticho a vůně jednotlivých ročních období. Telefony nechte vybít a dočerpejte vlastní baterky v nerušeném prostředí Dobčických rybníčků.

Každá chatička je originál, postavená s láskou a citem k okolnímu prostředí. Všechny jsou obklopeny přírodou, v naprostém soukromí. Každá chatička sdílí kousek krajiny s jejími přirozenými obyvateli a nabízí velké zázemí pro její hosty. U každé najdete ohniště s grilem, venkovní terasu nebo molo s posezením a některou specialitu jakou je sauna, vor, loďka nebo vodní vyhřívaný bazének u Aličky. Každá chatička nabízí možnost rybaření, do některé můžete přijet s dětmi nebo si s sebou přivézt pejska. Chatiček je celkem 6. Amálka, Madlenka, Verunka, Alička, Sofinka a Tippi Jiřík.

Chatičky jsou v zájmu autenticity bez přívodu elektřiny. K vytápění a ohřevu vody v bojleru slouží kamna s varnou plochou. Chatičky jsou vybaveny solárními lampami a ručními lucerničkami. Pitná voda je zajištěna v kanystrech, veškeré ložní prádlo, ručníky a dřevo na topení zajišťujeme my k Vašemu příjezdu. WC má každá chatička své a to v originálních „kadibudkách“ na břehu rybníku. Ke každé chatičce náleží také velké ohniště s grilem a některá specialita. Jako benefit navíc je možnost využití povolenky k rybolovu s vlastním rybářským vybavením.

Okolní krajina vybízí k mnoha letním i zimním aktivitám. Pouhé dva kilometry od rybníků můžete obdivovat krásy selského baroka v Holašovicích. Za poznáním se můžete vydat do Českého Krumlova , na Lipno nebo na proslulý zámek Hluboká nebo zámek Kratochvíle a také neodmyslitelně do okresního města České Budějovice. K cestám na kole vybízí i síť cyklostezek, nedaleko naleznete také sjezdovku Chmelná či Skiklub Rohy.

Zobrazit více

Provozovatel

Dobčické rybníčky s.r.o.

Dobčice 32
373 84 Záboří
Tel.:
+420 775 152 090
Email:
info@dobcickerybn...
WWW:
www.dobcickerybni...
GPS:
48,997500 14,234083
 
Region:
Jižní Čechy
Oblast:
Podkletí
 

Vstupné

Cena: 2 390 Kč

Poznámka:Cena za noc v sezóně 2 390 Kč, mimo sezónu 1 990 Kč. Víkend v sezóně 5 390 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Horní Chrášťany

Pivovar Horní Chrášťany

Netolice, Jižní Čechy
Ekofarma Horní Chrášťany

Ekofarma Horní Chrášťany

Lhenice, Jižní Čechy
Penzion Na Horánku Netolice

Penzion Na Horánku Netolice

Netolice, Jižní Čechy